Palworld, oyuncularının %97'sini kaybederek anlık 54,978 oyuncuya kadar düştü

Makaleler
2
Yer
Ankara
Sadece Steam'de anlık 2,101,867 oyuncuya kadar ulaşmış ve böylece Steam'de en çok anlık oyuncuya ulaşan 2. oyun olmuştu (1. oyun 3 milyonluk rekor ile PUBG'de). Oyun şu anda Steam'de 54,978 kişi tarafından oynanıyor ve son 24 saatte en fazla 60 bin küsür oyuncu aktif olmuş oyunda.
Matematiksel hesaplama yapmadan kaynağın yazdığı yazıyı aldım yani aradan biri çıkıp "Yalnız 2,101,867'nin %97'si 54,978 değil 56,213 yapıyor 🤓" demesin.

Anlık 2,101,867 oyuncuya (PUBG'nin 3 milyonluk rekorundan sonra gelen yani anlık en çok oyuncuya ulaşan 2. oyun olmasını sağlamıştı bu sayı) ulaştıklarını düşünürsek %97'sini kaybetmesine rağmen 55 bin oyuncu kalması normal bir durum. Öte yandan benim eleştirilerini dinlediğim kanalların dediğine göre yarım çıkan ve içerik anlamında kısıtlı bir oyunmuş. Eğer içeriğini yeteri kadar hızlı yenilemediyse bu düşüş normal. PUBG, LoL, CS2 tarzı bir oyun olmadığın sürece bu tarz düşüşe mahkum oluyorsun.

Kaynak:

Bence sorun yok zaten MC gibi bir oyun güncelleme gelir artar sonra azalır yapılabilecek her şeyi yapıp çıkıyoruz bende öyle yapmıştım çıktığı gibi 3-4 gün ful oynayıp bırakmıştım sonra.

sadece Steam'de anlık 2, 101, 867 oyuncuya kadar ulaşmış ve böylece Steam'de en çok anlık oyuncuya ulaşan 2. oyun olmuştu (1. oyun 3 milyonluk rekor ile PUBG'de). Oyun şu anda Steam'de 54,978 kişi tarafından oynanıyor ve son 24 saatte en fazla 60 bin küsur oyuncu aktif olmuş oyunda.
Matematiksel hesaplama yapmadan kaynağın yazdığı yazıyı aldım yani aradan biri çıkıp "yalnız 2, 101, 867'nin %97'si 54,978 değil 56,213 yapıyor 🤓" demesin.

Anlık 2, 101, 867 oyuncuya (PUBG'nin 3 milyonluk rekorundan sonra gelen yani anlık en çok oyuncuya ulaşan 2. oyun olmasını sağlamıştı bu sayı) ulaştıklarını düşünürsek %97'sini kaybetmesine rağmen 55 bin oyuncu kalması normal bir durum. Öte yandan benim eleştirilerini dinlediğim kanalların dediğine göre yarım çıkan ve içerik anlamında kısıtlı bir oyunmuş. Eğer içeriğini yeteri kadar hızlı yenilemediyse bu düşüş normal. PUBG, LoL, CS2 tarzı bir oyun olmadığın sürece bu tarz düşüşe mahkum oluyorsun.

kaynak:

Belliydi zaten. PC de Pokemon açlığı vardı. Herkes doyunca unutuldu.

Oyun bana da tam gelmemişti, doyumluk oyun. Tıpkı PUBG gibi, gösterilen ilgi yapımcının hoşuna gitmiş olacak ki saldım çayıra modundalar. Bu arada 2.101.867'nin %97'si 2.038.810 saygılar. 🤓

Son düzenleme:
Zaten ömrü bu kadar hocam başka ne olabilirdi ki ? İlk çıktığında ben dahil bir çok insan pokemon hevesiyle girip oynadı, bizde arkadaş grubuyla oynadık craft yap inşa et sağa sola koş iyi hoşta nereye kadar ? Biten bir son yok, hikaye yok, online tabanlı pvp vesaire yok. Hevesini alan çıkıyor. 60 binlerde bile olmazda yeni görüp merak eden giriyor işte. Sene sonunu görmez 2-3 binlere düşer. Rust gibi bir sistem olsa mesela, hani herkesin inşa ettiği yerlere başkaları gelip saldırabilse kısaca PvP sistemi olsa tamamda, PVE en fazla bu kadar.

Oyun bana da tam gelmemişti, doyumluk oyun. Tıpkı PUBG gibi, gösterilen ilgi yapımcının hoşuna gitmiş olacak ki saldım çayıra modundalar. Bu arada 2,101,867'nin %97'si 2,038,810 saygılar. 🤓
Pubg Mobile çıktığı gibi mobile oyuncular tarafından sevilince PC'ye çıkacak oyunu daha iyi olduğunu düşünüp çoğu kişi akın etti fakat sonuç hüsran. Şu an PC Pubg oyuncusu Emülatör oyuncusundan azdır.

Pubg Mobile çıktığı gibi mobile oyuncular tarafından sevilince PC'ye çıkacak oyunu daha iyi olduğunu düşünüp çoğu kişi akın etti fakat sonuç hüsran. Şu an PC Pubg oyuncusu Emülatör oyuncusundan azdır.
PC Pubg’nin, pubg mobile’den sonra mı çıktığını sanıyorsun?

Geri
Yukarı