Palworld zamlandı

1 yıllık Gamepass var diye satın almamıştım ne hakla kaldırıldı üzücü hiç yayınlamasalarmış o zaman komedi gibi olay. Pokemon Türkiye de yasaklanmıştı galiba ondan mı kaldırıldı acaba. Gerçi satışı devam ediyor.
Steam artık en ucuzu kim ne derse desin.

900TL nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Galiba 90TL yapacaklardı bir tane 0'ı fazladan eklediler. Şaka bir yana çok sattığı için bölgesel fiyatlandırmayı çekecekler mi acaba. Steam üzerinden de oyuna zam gelebilir.

900TL nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Galiba 90TL yapacaklardı bir tane 0'ı fazladan eklediler. Şaka bir yana çok sattığı için bölgesel fiyatlandırmayı çekecekler mi acaba? Steam üzerinden de oyuna zam gelebilir.

Sanmıyorum hocam Steam de zaten 20 dolara çıkmıştı 15'e düştü diye hatırlıyorum yanlış da olabilirim, Ama Steam'e zam gelmez. Store da fiyatı birkaç güne günceller diye düşünüyorum 900 absürt bayağı.

900TL nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Galiba 90TL yapacaklardı bir tane 0'ı fazladan eklediler. Şaka bir yana çok sattığı için bölgesel fiyatlandırmayı çekecekler mi acaba. Steam üzerinden de oyuna zam gelebilir.
Gamepass üzerinde ki fiyat çok ucuzdu zaten hocam normale göre, bir de abonelik sistemine dahil olduğundan biraz da ona yönlendirme olabilir, steam fiyatına da mutlaka zam gelecektir. Bir de gamepass üzerinde ki sürümde steamde olan bazı şeyler ekli değil şuan, geliştirme ve güncelleme geldikçe fiyatta değişiyor.

Geri
Yukarı