Panda antivirüs nasıldır?

Antivirüs kullanmayın, internet Security kullanın. Antivirüs genelde dosyaları tarar, güvenlik duvarı olmaz. Yani PC'ye giriş çıkışlar olabilir. Bilindik tanıdık ücretli yazılım kullanın. Norton Kaspersky BitDefender gibi programlar iyidir. Avira az bilinir ancak çok etkilidir. Bildiğim kadarıyla panda ilk bulut tabanlı antivirüs yapan firmadır. 15 yıl kadar önce iyiydi, şimdiki durumunu bilmiyorum. En iyisi karşılaştırmalı testleri araştırıp ona göre seçmek. Güvenlik yazılımlarına ayıracak bütçeniz yoksa, ücretsiz bir antivirüs ve ücretsiz bir güvenlik duvarı kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben önermem o yazılımı. Bana göre gayet kötü. Testlere kendin bakabilirsin.

Aynen öyle Kaspersky varken diğerleri bence çok gereksiz :) bana göre parayla alacaksan Kaspersky.

Bu yıl yapılan av comparatives gerçek dünya koruma testinde, 725 zararlıdan, Avira Norton Trendmicro hepsini engellerken, BitDefender Malwarebytes 724, AVG Avast 723, Kaspersky 3 tanesini kaçırıp 722 tanesini engelliyor. Şunu da unutmayın, Rus şirketi olması ayrı bir sıkıntı. Devlet istediği zaman istediğini yapar. Size tavsiyem o kadar çok güvenmeyin.

Bu yıl yapılan av comparatives gerçek dünya koruma testinde, 725 zararlıdan, Avira Norton Trendmicro hepsini engellerken, BitDefender Malwarebytes 724, AVG Avast 723, Kaspersky 3 tanesini kaçırıp 722 tanesini engelliyor. Şunu da unutmayın, Rus şirketi olması ayrı bir sıkıntı. Devlet istediği zaman istediğini yapar. Size tavsiyem o kadar çok güvenmeyin.
Bütün sağlam virüslerde rusyadan çıkıyor? Bunu da hatırlatmak isterim. Adamlar piyasanın en iyisi. Ayrıca Kaspersky 25 Yıldır bu sektörde. Senin dediğin gibi yapıp koskoca şirketi batırır mı sence? Ve o dediğin sitelere ben inanmıyorum çünkü kullandığı örnekler çok az 1000 aylık 1000 nedir ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı