Pandemi döneminde okullar açılır mı?

21 Eylül 2020 tarihinde 8. sınıf ve 12.sınıflar için yüz yüze eğitim kararı alındı. Bence bu karar; ekonomik gidişatın bir nebze nefes alması ve özel okulların batmaması için verildi. Sizce 21 Eylül'de okullar açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulun açılma tarihini sürekli erteliyorlar. 21 Eylül'de de açılacağını hiç sanmıyorum. Yaz başı vakalar azaldı millet tatilini yaptı şimdi yaz bitti bir bakıyoruz vakalar yine fırlamış(Allah Allah yav işe bak). Kısaca hadi eğlence bitti herkes evine şimdi. Yasaklar yakındır.

Okulun açılma tarihini sürekli erteliyorlar. 21 Eylül'de de açılacağını hiç sanmıyorum. Yaz başı vakalar azaldı millet tatilini yaptı şimdi yaz bitti bir bakıyoruz vakalar yine fırlamış(Allah Allah yav işe bak). Kısaca hadi eğlence bitti herkes evine şimdi. Yasaklar yakındır.
8 sınıf ve 12'ler için açılma olasılığı %99.9. Diğerlerinin açılma olasılığı %0.1

Aynı konudan 1000 tane açıldı... Verilen cevaplar ise aynı; bilmiyoruz. Sadece tahmine dayalı sonuçlar var elimizde. Açılınca hep birlikte göreceğiz.

Bana soracak olursanız en fazla birkaç gün açık kalır, ertesi gün "şaak" kapatırlar.

Geri
Yukarı