Panel kullanmak suç mu?

Jett_Mainn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bir tanidigim bir kişi panel kullanıyor ve bana soy ağacımı attı. Ben de dedim bana at ben de devamına bakayım. Linki attı sonra giriş Yap'a bastım. Keske basmaz olaydım. Hemen siteden çıktım ve merak ettim "bu paneli kullanmak suç mu?" diye içimde bir vicdan âzabı gibi bir şey var kötü bir şey olacak diye korkuyorum. Bir şey olur mu? Kimseyi sorgulamadım sadece giriş tuşuna bastım ve hemen çıktım.

Suç ama bir şey olmuyor maalesef bundan dolayı. 11 yaşındaki kardeşim bile giriş yapabiliyor, arkadaşlar gösteriyor falan herkesin elinde. İstesem ben de kullanırım da gerek yok.

Merhaba arkadaşlar. Benim bir tanidigim bir kişi panel kullanıyor ve bana soy ağacımı attı. Ben de dedim bana at ben de devamına bakayım. Linki attı sonra giriş Yap'a bastım. Keske basmaz olaydım. Hemen siteden çıktım ve merak ettim "bu paneli kullanmak suç mu?" diye içimde bir vicdan âzabı gibi bir şey var kötü bir şey olacak diye korkuyorum. Bir şey olur mu? Kimseyi sorgulamadım sadece giriş tuşuna bastım ve hemen çıktım.

Vicdan azabı değil cezalandırılma korkusudur. Normalde suç ama bir şey olmaz. Bu ülkede verilerimizin bir değeri yok maalesef.

Ama sadece 1 tuşa bastım e posta flan girmedim sadece siteye 1 saniye bile olmadan girip çıktım sadece meraktan kimseyi sorgulamadım.

Vallahi çok şağolun içimi rahatlattı iz birşey daha soracağım bu paneli açanlar neden yakalanmıyor?Ve neden böyle kötü birşey yapıyorlar yani ellerine ne geçiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı