Pantolon Önerisi

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Şu sıralar oversize şeyler ilgimi çekiyor. 2 tane oversize sweat aldım. Hazır bunları almışken bir de pantolon alayım dedim. Yaşım 17. Boyum 175 cm, kilom 78,5. Bedenim ise 32, 33. Pantolonun kargo pantolon veya kot pantolon olması ayrıca yine oversize olması tercihimdir. Renk ise kot pantolonda açık bir renk olabilir. Fiyatı çok uçuk olmazsa iyi olur.

baskan_abdur_308721377_612874850285241_2150127502559353801_n.jpg

Fikir vermesi için fotoğrafımıda ekledim.

Hocam bu pantalonun bi benzeri bendede var ama biraz tuzlu. Madrid Gri Jean Pantolon Bunun bir benzerini almıştım Maviden 650 TL ye ama buda aynısı. Çok hoş.
Bu zamanda kıyafet alınmaz.
Kanka alsam mı demiyor ki ne önerirsiniz diyor :)

Beden bulmak isterseniz Mavinin kendi beden uygulaması var linke tıklayınca çıkıyor bedenimi bul diye. Ordan yapabilirsiniz.

Mavi, Lcw, Defacto tarzında yerlerden alma hemen yırtılıyorlar. LTB varsa ondan al tavsiyem.
Hocam Lcw ve Defacto tamam kötüde Mavi gayet güzel. 2 yıl önce aldığım pantalonu kuzenim hala giyiyor yırtıksız.

LTB, Mavi gibi markaları giymiş olarak, en dayanıklı pantolonum Avva oldu. Belki yüksek fiyatlı LTB veya Mavi ürünleri dayanıklıdır ama Avva olanı ucuza almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı