Papara %100 cashback verdi

Bir tür sistem hatası olabilir lakin olmayadabilir. En doğrusu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmen olur. Ne de olsa üzerinde herhangi bir hakkın olmayan para.
Herkes helal para yiyormuş buradaki
Evet, başka bir sorun var mı?

Hatadır muhtemelen ya geri çekerler parayı bir süre sonra ya da kalır tabii herkesin kendi düşüncesi ben olsam arar anlatır geri alınmasını söylerdim haksız para olur açıkçası yine de siz bilirsiniz.
Dayı peygamber değilsen bunları yapmaya gerek yok.

Uzun zaman önce, Papara'dan kişisel banka hesabıma yapmak istediğim bir para transferinde 2 kez aynı miktarı göndermişlerdi.

Şöyle ki, benim Papara hesabımda 400TL vardı, ve ben bunun tamamını banka hesabıma yolladım. Banka hesabıma giriş yaptığımda hesabımda 800TL olduğunu gördüm.

İlk önce havadan para deyip pek aldırmadım ve harcadım. Daha sonrasında hesabıma herhangi bir engel gelmemesini istemediğim ve herhangi bir cezaya çarptırılmamak istemediğimden dolayı müşteri hizmetlerine mesaj yolladım. Durumu anlattım.

Fakat, hiçbir şekilde parayı geri istemediler. Şimdiye kadar da herhangi bir cezaya çarptırılmadım. İçin rahat değilse, müşteri hizmetlerine mesaj at. En azından, ileride başına bir iş gelirse, "ben zamanında durumu bildirdim" diyebilesin.

37TL gibi küçük bir tutarı muhtemelen geri istemeyeceklerdir.

Usta harbiden yazsana bi adamlara hata olduğunu ne diyecekler çok merak ettim 37 tl den zengin de olmazsın fakir de olmazsın. Belki de ödül verecekler bir sistem hatasını bildirdigin için mutlaka iletişime geç ve buraya da haber et cok merak ettim

Geri
Yukarı