Papara 18 yaş altı veliye bildirim gidiyor mu?

tunasxnw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim Papara hesabım sözleşmeli hesap olarak geçiyor. Veli onayım var. Steam üzerinden bir satın alım yaparsam veliye bildirim gider mi bunu merak ediyorum. Papara'nın kendi sitesinde "hayır, gitmez" yazıyor fakat destek ekibi gider diyor. Gidiyorsa bile bunu bildirimsiz halletmenin bir yolu var mıdır?

Merhaba, benim Papara hesabım sözleşmeli hesap olarak geçiyor. Veli onayım var. Steam üzerinden bir satın alım yaparsam veliye bildirim gider mi bunu merak ediyorum. Papara'nın kendi sitesinde "hayır, gitmez" yazıyor fakat destek ekibi gider diyor. Gidiyorsa bile bunu bildirimsiz halletmenin bir yolu var mıdır?

Bende sözleşmeli hesap bana veli onayım yok bende gitmiyor bazen 1000+ alışveriş yaptığım oluyor gitmiyor ama riske atmamak için herkes uyuduğu zaman telefonlarını al alışverişini yap mesaj giderse sil gitmezse aldığın yere koy.

Bende sözleşmeli hesap bana veli onayım yok bende gitmiyor bazen 1000+ alışveriş yaptığım oluyor gitmiyor ama riske atmamak için herkes uyuduğu zaman telefonlarını al alışverişini yap mesaj giderse sil gitmezse aldığın yere koy.
Dört, beş bin üstü alışveriş yaptım. Mesaj gitmez hocam.

Velin, kendi hesabı üzerinden Papara EDU bölümüne girerek senin harcamalarını ve hesap bakiyeni görüntüleyebilir. Onun dışında ise velibe doğrudan bir bildirim veya SMS gitmiyor. Online ödemelerinde ise 3D doğrulama kodları doğrudan senin hesabına bağlı olan telefon numarasına yani sana gelmekte.

Velin, kendi hesabı üzerinden Papara edu bölümüne girerek senin harcamalarını ve hesap bakiyeni görüntüleyebilir. Onun dışında ise velibe doğrudan bir bildirim veya SMS gitmiyor. Online ödemelerinde ise 3D doğrulama kodları doğrudan senin hesabına bağlı olan telefon numarasına yani sana gelmekte.

Eyvallah hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı