Papara alınmalı mı?

1-Papara kart borç yapıyor mu? Yani çaldırma vs. durumlarında borçlanmak istemem açıkçası içine para yatırıp kullanmak istiyorum.

Hayır ön ödemeli kart.

2-Papara'nın Ininal'a göre farkları nelerdir?

Her ay 2₺ çekmiyor, Cashback gibi şeyler var.

3-Mesela ben Ininal'da istediğim zaman bir sanal kart açıp o karttan mesela geçen bedava Nitro çekmiştim sonra kartı kapatıyorum aynısını Papara'da yapmak mümkün mü?

Evet. Her ay 1 tane ücretsiz sanal kart açabiliyorsun. Aynı ay içinde 1 den fazla sanal kart açmak istersen tanesi 1₺.

1- Borç yapmaz
2- Aylık ücret kesmez, kart evine kadar ücretsiz gelir ve ismine özel yapılır
3- Evet Hayalet Sanal Kart da var normali de var , hayalet kart harcama yaptıktan sonra kendi kendini kapatabiliyor
Peki ben anonim bir kart çıkarabilir miyim İninal'da üzerinde ismim yazmıyor Şok marketten falan alsam olmaz mı?

1-Papara kart borç yapıyor mu? Yani çaldırma vs. durumlarında borçlanmak istemem açıkçası içine para yatırıp kullanmak istiyorum.

İninal ile aynı mantık para yatır, çek kullan.

2-Papara'nın ıninal'a göre farkları nelerdir?

Her türlü sana geri dönüşü var aylık ücret kesmiyor "aman paşam sen yorulma yarısını ben öderim" diye bir gerçeği var.

3-mesela ben ıninal'da istediğim zaman bir sanal kart açıp o karttan mesela geçen bedava Nitro çekmiştim sonra kartı kapatıyorum aynısını Papara'da yapmak mümkün mü?

Aynısını yapabilirsin hatta hayalet kart açarak tek bir işlem yaptığında kart otomatik siliniyor bunu kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı