Papara alınmalı mı?

Benim de hem İninal hem Paparam var, İninal duruyor öyle gerek yok gibi. İleride İninal lazım olursa bir şey satarken diye bekletiyorum.
Ben şimdi İninal kartımı da hesabımı da kapattırdım İninal'ı yaklaşık 3 aydır hiç kullanmamışım zaten öyle satış vs. de yapmadığım için gönül rahatlığı ile kapattım, şimdi papara yükleyip Lite kart alıp Netflix üyeliği alacağım Lite kartlarda da cashback olur mu?

Ben şimdi İninal kartımı da hesabımı da kapattırdım İninal'ı yaklaşık 3 aydır hiç kullanmamışım zaten öyle satış vs. de yapmadığım için gönül rahatlığı ile kapattım, şimdi papara yükleyip Lite kart alıp Netflix üyeliği alacağım Lite kartlarda da cashback olur mu?

Olur.

Hocam bir de son bir soru sorayım daha da sorum yok Papara'ya üye olurken TC istiyor mu? Pek bir korkum yok kimlik numaramı vermekten ama merak ettim.
Alırsın da o sana ne zaman gelir? Orasını bilmiyorum; belki 2 hafta, belki 1 ayda gelir.
Lite kart alacağım direk marketten Black işine girmeye gerek yok şuan para çekmiyorum zaten sadece yatırıp internette alışveriş yapacağım.

Hocam bir de son bir soru sorayım daha da sorum yok Papara'ya üye olurken TC istiyor mu? Pek bir korkum yok kimlik numaramı vermekten ama merak ettim.

Lite kart alacağım direk marketten Black işine girmeye gerek yok şuan para çekmiyorum zaten sadece yatırıp internette alışveriş yapacağım.

İstiyordu sanırım.

Cashback oluyor fakat kartı alıp uygulamadan kart bilgilerini ekledikten sonra hesabını onaylaman lazım. Onayı da kimlik fotoğrafı, ehliyet, nüfus cüzdanı veya yabancı kimlik kartı seçeneklerinden birini seçerek yapıyorsun, hangisi sana uygun ise.

Cashback oluyor fakat kartı alıp uygulamadan kart bilgilerini ekledikten sonra hesabını onaylaman lazım. Onayı da kimlik fotoğrafı, ehliyet, nüfus cüzdanı veya yabancı kimlik kartı seçeneklerinden birini seçerek yapıyorsun, hangisi sana uygun ise.
Tamamdır sorun yok zaten bildiğim kadarıyla Papara güvenilir bir şirket sıkıntı olacağını sanmıyorum umarım olmaz yani :D
Arkadaşlar bir sorun mu anlamadım ancak papara mobil uygulamasından kullandığım telefon numarasını giriyorum ve giriş yapıyorum bana şifre soruyor nasıl kayıt olacağım keza aynı şekilde mail adresimde de durum aynı Papara şifre soruyor ancak daha önce hiç kayıt olmadım?
İstiyordu sanırım.
@MükreminT

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir sorun mu anlamadım ancak Papara mobil uygulamasından kullandığım telefon numarasını giriyorum ve giriş yapıyorum bana şifre soruyor nasıl kayıt olacağım keza aynı şekilde mail adresimde de durum aynı Papara şifre soruyor ancak daha önce hiç kayıt olmadım?

Şifremi unuttum diyerek epostanı girip sıfırlar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı