Papara Batman Card stokları güncellenecek!

ELC Elchentans

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar! Belki bilenler vardır fakat ben yine de söyleyeyim. Papara müşteri hizmetleriyle kısa bir süre önce görüştüm ve bana kaçıranlar için Batman Card stoğunun yeniden güncelleneceğini söylediler. Kartı almayı düşünen fakat alamayanlar için tekrar tebriklerimi ileteyim. İyi günler dilerim.

Ekran Alıntısı.PNG

Selam arkadaşlar! Belki bilenler vardır fakat ben yine de söyleyeyim. Papara müşteri hizmetleriyle kısa bir süre önce görüştüm ve bana kaçıranlar için Batman Card stoğunun yeniden güncelleneceğini söylediler. Kartı almayı düşünen fakat alamayanlar için tekrar tebriklerimi ileteyim. İyi günler dilerim.

Eki Görüntüle 1403289
Olmayan ürünleri de sattılar bence. Trendyol üzerinden 19 Mayısta sipariş vermişim. Daha hazırlanıyor olarak görünüyor. Papara mesaj atıyorum Trendyolun kuralları geçerli diyor. Trendyola soruyorum Paparaya iletiyorum diyor. Sonuç olarak kartlar ortada yok.

Sanırım olmayan stoklarını sattıklarını bu komik olayla doğrulamış oluyoruz. Aynı siparişle toplam 6 adet Batman Card sipariş ettim. Bir tane yollamışlar. İstekten öte olmayan stokları sattıkları için tekrar basmaları normal. :D
4. Kez müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra bugüne kadar olan taleplerimin iletilmediğini öğrendim. Özellikle ücret iadesi talep etmediğimi şeklinde talep oluşturuldu ve numaram alındı. Bu olaylardan 2 saat sonra ürünlerim iptal edildi. 15 Gün sonunda ürünlerim iptal edildi. Yasal yollar gözüktü. Trendyol ile savaşımız başlasın.

Son düzenleme:
Papara beta kullanıyorum. Papara Batman Card'ın yakında Papara'da 75 ₺'ye satılacağı yazıyor. Satın ala bastığımda yetersiz bakiye uyarısı veriyor. Fiyatı çok pahalı normalde 5 ₺'ye satılıyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220626-111946_Papara.png
    Screenshot_20220626-111946_Papara.png
    184,8 KB · Görüntüleme: 40
Papara beta kullanıyorum. Papara Batman Card'ın yakında Papara'da 75 ₺'ye satılacağı yazıyor. Satın ala bastığımda yetersiz bakiye uyarısı veriyor. Fiyatı çok pahalı normalde 5 ₺'ye satılıyordu.
Metal Card gibi özel bir kart çıkacak büyük ihtimal. Kabartmalı vs. şekilde olabilir.

Geri
Yukarı