Papara Black Card 2 aydır gelmiyor

Sanırım agt çalışanısınız, değilseniz kusura bakmayın öyle anlaşılıyor.

Bir gönderinin teslimi neden bu kadar uzun sürer? Eğer bir gönderi o gün teslim edilemeyecekse neden dağıtıma çıkarılır? Aylarca "dağıtımda-kurye üzerinde" görünen kartlar var, yalnızca Papara özelinde oluyor bu. Yukarıda bir arkadaşımız yazmış tamamen şans meselesi, aynen katılıyorum kendisine. Bir başkasının kartı 1 haftada gelirken diğeri aylarca bekletiliyorsa bu firmanın bir disiplini yok demektir.

Bunun gibi binlerce var uzun sürmesi normal.

Bunun gibi binlerce var uzun sürmesi normal.
Tartışmayı devam ettirmeyeceğim fakat şunu bilmeniz gerekiyor ki bu kesinlikle normal değil ve kabul edilemez. Bu tür olayları normal karşıladığımız sürece maalesef firmalar bu tür lakayık çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerdir, buna alet olmayın.

Son durum bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221111_210725_com.whatsapp_edit_53843652538657.jpg
    Screenshot_20221111_210725_com.whatsapp_edit_53843652538657.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20221111_210730_com.whatsapp_edit_53803854298559.jpg
    Screenshot_20221111_210730_com.whatsapp_edit_53803854298559.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 50
Benimki de kaybolmadan önce 3 haftada falan gelmişti. Şimdi 6 hafta oldu, yazmadığım yer kalmadı hala getirmiyorlar. Kuryeyi arıyorum açmıyor, AGT'yi arıyorum "Acil teslimat uyarısı oluşturduk." deyip geçiştiriyor. Papara gibi bir markanın şu rezil firmayla çalışması çok acı bir durum.

Vallahi ben daha geçen sinirlenip çekmiyor diye kesip attım diğer kredi kartları ile devam ettim ama bunlarda cashback olmadığı aklıma gelince mecbur geri vites yapıp yine istedim. 4 gün bile sürmedi. Ama agtnin elemanları cidden sorunlu. Ev müstakil adam zile bastım diyor halbuki basmadan orada bekliyor beni arıyorlar bir de kargo için geldik ama evinizde bulamadık diye. Telefonu kapatmadan dışarı çıkıp adamla göz göze gelince niye öyle bakıyon abi diye korktu :D.

Vallahi ben daha geçen sinirlenip çekmiyor diye kesip attım diğer kredi kartları ile devam ettim ama bunlarda cashback olmadığı aklıma gelince mecbur geri vites yapıp yine istedim. 4 gün bile sürmedi. Ama agtnin elemanları cidden sorunlu. Ev müstakil adam zile bastım diyor halbuki basmadan orada bekliyor beni arıyorlar bir de kargo için geldik ama evinizde bulamadık diye. Telefonu kapatmadan dışarı çıkıp adamla göz göze gelince niye öyle bakıyon abi diye korktu :D.
Zile basmadan ben nası anlim adamın geldiğini geleceği günde belli değil

@Ali Pınar bendede durum bu

2 aydır gelmedi 6 güne gelen varmış diye aldım 2 aydır yok AGT Kurye diye bir firma ile gelecekmiş kurye firmasıyla her iletişime geçtiğimde dağıtımda dendi ama kart yok. Sipariş bedava olunca bir kaybında yok ama kartım artık gelsin ne yapmalıyım hayır kartın yerinizde söylemiyorlar gidip kendim alim sanki Çin'den gelecek gerçi Çin'den gelse bile şimdiye gelmişti

Bana 1. seferde 1.5 haftada.
2.sefer'de 1 haftada geldi agt işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı