Papara Black Card 2. kartı alınca para istiyor mu?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba. Bugün Papara kartıma yükleme yapmak için Akbank ATM'ye gittim ve işlem sırasında ATM dondu ve çöktü. Daha sonra kartımı geri vermedi. Papara'yı aradım ve kartı iptal etmemi söylediler. Bende iptal ettim ve yeni Black Card istedim. Bu 2.kartımı alırken ödeme yapmam gerekiyor mu?

Merhaba. Bugün Papara kartıma yükleme yapmak için Akbank ATM'ye gittim ve işlem sırasında ATM dondu ve çöktü. Daha sonra kartımı geri vermedi. Papara'yı aradım ve kartı iptal etmemi söylediler. Bende iptal ettim ve yeni Black Card istedim. Bu 2.kartımı alırken ödeme yapmam gerekiyor mu?
Hayir, krallarim 5 TL'ye olani alinca da aktif edersen parayi geri veriyorlar <3

Keşke iptal etmeseydin biz güvenlik ile konuşup almıştık tekrar karti ama bankasiz bir ATM'de ise Akbank'dan yardim alabilirdin belki.
Akbank'ı aradım . Akbank beni Papara'ya yönlendirdi. Papara ise bankanın kendi kartı olmadığı için iade etmeyeceklerini, kartı iptal etmemi söyledi.

Dostum eğer beklemek istemiyorsan Lite kart alabilirsin sözleşmeli olduğun için Black Card yerine geçer ve ucret istemez.
Kartı iptal etmek için de kart basildiktan sonra iptal edebilirsin kuryeye verilmeden.

Geri
Yukarı