Papara Black Card dışında hangi Papara kartı alınmalıdır?

• Konuyu başlatan swz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 578
Lite Card satışdan kaldırıldı zaten.
Bazı CarrefourSA'larda satılıyor olabilir, onlarda da temassız özelliği sıkıntı oluyor. (Bazı yerlerde nedensizce hata veriyor, arkadaşlarımdan biliyorum.)

Konuya dönersek, CarrefourSA'da lite card varsa o, diğer türlü sanal kart. Alternatif olarak Tosla var. Kartı Şok'tan alabilirsiniz. Dijital kimlik doğrulamayı şu şekilde geçebilirsiniz: Çözüldü: Tosla kimlik doğrulaması zorunlu mu?

Hocam maksimum 2 hafta bekleyeceksin bu kadar sabırsız olma hayatta her istediğin anında olamaz zaten.
AGT kargo süprizlerle dolu dostum. (Şikayetvar'a göz atabilirsin.)

Bazı CarrefourSA'larda satılıyor olabilir, onlarda da temassız özelliği sıkıntı oluyor. (Bazı yerlerde nedensizce hata veriyor, arkadaşlarımdan biliyorum.)

Konuya dönersek, CarrefourSA'da lite card varsa o, diğer türlü sanal kart. Alternatif olarak Tosla var. Kartı Şok'tan alabilirsiniz. Dijital kimlik doğrulamayı şu şekilde geçebilirsiniz: Çözüldü: Tosla kimlik doğrulaması zorunlu mu?
Satılsa bile artık kart uygulamadan silindi eklenmiyor.

AGT kargo süprizlerle dolu dostum. (Şikayetvar'a göz atabilirsin.)
Agt kurye rezalet firma zaten kendim de deneyimledim maalesef ama adrese göre farklı firmalarda gönderim yapılıyor bana PTT ile gelmişti mesela ve sırf agt dağıtıyor diye almamak pek mantıklı değil bana kalırsa.

Geri
Yukarı