Papara Black Card form doldurulursa sıkıntı çıkar mı?

Watsson

Decapat
Merahaba. Ben Papara Black Card getirttim. Kartı almak için ilk başta gerekleri yerleri doldurdum. Şimdi geldi ve kurye benden kimliğimi istedi. Normal PTT çalışanı gibi birisi gelmedi. Kart elime geçti ama kimlik bilgilerini oradaki bir kağıda aldı. Acaba bir sorun çıkar mı veya olacak bir şeyden Papara sorumlu olur mu?

Kart sözleşmeli olduğu için bunun yapılması zorunlu zaten. Herhangi bir sorun olmaz yani.

Merahaba. Ben Papara Black Card getirttim. Kartı almak için ilk başta gerekleri yerleri doldurdum. Şimdi geldi ve kurye benden kimliğimi istedi. Normal PTT çalışanı gibi birisi gelmedi. Kart elime geçti ama kimlik bilgilerini oradaki bir kağıda aldı. Acaba bir sorun çıkar mı veya olacak bir şeyden Papara sorumlu olur mu?
Benden de istendi ve kart isteyen herkesten istendi eğer bir şey olursa tek siz değil tüm Papara kullanıcıları mağdur olur.

Selamlar hiçbir sıkıntı çıkmaz rahat olun Papara Black Card'ı 6 aydır kullanıyorum benden de kimlik istediler verdim şu an rahat rahat kullanıyorum yani özet gerekirse hiçbir korkunuz olmasın iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı