Papara Black Card kaç güne gelir?

AGT Kurye ile geliyor. Bölgedeki hizmet kalitesine ve yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. 3 gün içinde kuryeye verilirse normalde 15 gün içinde gelmesi gerekir ama 1 aya kadar uzadığı olabiliyor.

AGT Kurye ile geliyor. Bölgedeki hizmet kalitesine ve yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. 3 gün içinde kuryeye verilirse normalde 15 gün içinde gelmesi gerekir ama 1 aya kadar uzadığı olabiliyor.

Peki AGT Kurye, Denizli'de var mı?

Bu konuda deneyimlerimi aktarmıştım, isterseniz bu konuma bakabilirsiniz.

Bana 1 haftada gelmişti.

Bildiğim kadarıyla her yere dağıtım sağlıyorlar ama şubelerinden gidip alamıyorsunuz.

Tamam. Umarım en yakın zamanda alırım. Eczanede %50 indirim süper. Bir de ben eczanede 196TL bir şey alsam bana TL verir?

Bana eğer kartınız aceleyse gelip şubeden alabilirsiniz demişlerdi.
Belki gönderiye göre değişiyordur. Enpara kartımı 1 ayda teslim edemediklerinde illa eve uğramaları gerektiğini söylemişlerdi. Sözleşmeli bir gönderiydi. Muhtemelen şubeleri de şehrin en ilginç köşesindedir. Kartlar da o kadar önemli bir şey olmadığı için pek de gerek yok gibi.
Yarısı fakat aylık maksimum 25 TL.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…