Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben Papara Black Card aldım. Kargomda AGT Kargo şubesine teslim edildi. 7 Haziran gibi kartım basıldı. AGT Kargo şubesi de 8 Haziran'da teslim almış. Heyecanla kartımın geleceği günü beklemeye başladım. 15 Haziran gibi tarafıma bir mesaj iletildi. Kargonuzda bir problem oldu vb. verilen numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz diye. O verilen telefon numarasını aradım. Orada görevli bir bayanla konuştum. Ev adresimi tekrar verdim. Birkaç gün beklemeniz gerekmektedir dedi. Tekrar beklemeye başladım.

Bayağıdır bekliyorum. Kartın ne geldiği var ne de gittiği. Dün kişisel numaradan tarafıma bir mesaj iletildi. Binamız sizin evinize yakın. Kartınız acil lazımsa gelip alabilirsiniz diye. Bugün AGT Kurye WhatsApp numarasına yazdım. Bota bağlamışlar. Biraz baştan savma cevap verildi. Bu kargo firmasıyla iş yaparken 2 kez düşünmenizi öneririm. Ben gelişme oldukça konuyu güncellerim.

Edit 2: 9/07/2021 12.11
Müşteri hizmetlerine ulaştım. Kuryemize uyarı geçildi, kartınız en kısa süre içerisinde gelir denildi. Bakalım kısa sürede umarım gelir.

Edit 3:
10.07.2021 gün 2, hâlâ gelen giden yok.

Edit 4:
11/07/2021 gün 3, gelen giden yok.

Edit 5:
12/07/2021 gün 4, gelen giden yok.

Edit 6:
13/07/2021 gün 5, gelen giden yok.

Edit 7:
14/07/2021 gün 6, kart elime ulaştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz sorunlu bir kargo şirketi, evde olmadığım zaman gelmişler ve evde olmadığım için mesaj atıp gitmişler, AGT'nin sitesinde bir sonraki gün tekrar ziyaret edilecek denildi ancak 1-2 haftadan beri gelip giden hiç kimse yok, kargoya mesaj attım cevap vermedi, bekliyorum bakalım ne zaman gelecek.

@Thomas Musk, hocam ben böyle bir rezillik gerçekten görmedim. Kartınız acil lazımsa gelip alın diyorlar. Madem bize yakınlar, kendileri getirsin işte. Bundan sonra bu kargo firmasının adının geçtiği yerden hiçbir şey almak istemiyorum.

@Thomas Musk, hocam ben böyle bir rezillik gerçekten görmedim. Kartınız acil lazımsa gelip alın diyorlar. Madem bize yakınlar, kendileri getirsin işte. Bundan sonra bu kargo firmasının adının geçtiği yerden hiçbir şey almak istemiyorum.
Küçük kargo şirketleri bu AGT şirketinden daha iyi, tamda evde olmadığım zamanı buluyorlar, cidden saçmalık, evde kardeşim vardı ve karşı binadaki zile bastıklarını söylüyor, verdiğim adres ise doğru, AGT şirketi kendini cidden düzeltmesi lazım.

@Thomas Musk normalde böyle bir konu açmayacaktım ancak millet görsün. Ona göre de tercihlerini yapsınlar diye açtım. 1 ay içerisinde kepaze oldum. Bir yere çıkamadım. Dediğiniz gibi firmanın da kendini düzeltmesi lazım.

Ben sipariş verdiğimde yaklaşık 2 ay sonunda geldi. Kart geldiğinde kartı istediğimi unutmuştum. Kuzenim benden birkaç gün sonra sipariş verdi 3 gün içinde gelmiş. Size de ne zaman geleceği belli olmaz. İsminin tam zıttı iş yapan bir firma.

Papara kart tesliminde özellikle kötüler.
Amazon'dan aldığım bir ürün, AGT ile yollandı ve şaşırtıcı derecede memnun kaldım. Cumartesi akşamı verdiğim sipariş pazartesi öğleden sonra geldi. Ya Amazon siparişlerinde özellikle dikkat ediyorlar, ya da Papara kart ücretsiz teslim edildiği için pek önemsenmiyor. Yol üstüne düşerse bırakıyorlar gibi. Kartım yaklaşık 3 haftada gelmişti.

Ben sipariş verdiğimde yaklaşık 2 ay sonunda geldi. Kart geldiğinde kartı istediğimi unutmuştum. Kuzenim benden birkaç gün sonra sipariş verdi 3 gün içinde gelmiş. Size de ne zaman geleceği belli olmaz. İsminin tam zıttı iş yapan bir firma.
Aynı gün teslimat : Aynı ay teslimat.

Yeni konular

Geri
Yukarı