Çözüldü Papara Black kart alınca herhangi bir ATM'den para yüklenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ausv

Hectopat
Yer
istanbul/pendik
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
cpu: Ryzen 5 2600
gpu: Dual Rx 580 8gb
Meslek
Açık Lise
Şu an resmiyetteki yaşım 14 Papara Black kart satın almak istiyorum ancak herhangi bir ATM'den 18 yaş küçükler para yatıramıyor çekemiyor diye biliyorum ben kartı alsam ATM'den para yatırabilir miyim?
-Not kendi T.C'mi kullanacağım.

Çözüm
Yükleyebilir ve çekebilirsin, yanlış biliyorsun. Sadece Akbank ATM'leri dışından yatırma/çekme işlemlerinde %1+1 TL komisyon ücreti uygulanıyor.
Şu an resmiyetteki yaşım 14 Papara Black kart satın almak istiyorum ancak herhangi bir ATM'den 18 yaş küçükler para yatıramıyor çekemiyor diye biliyorum ben kartı alsam ATM'den para yatırabilir miyim?
Kimsenin umrunda değil kardeşim 18 yaş altı para yatıramıyor diye bi ibare var mı bilmiyorum ama benin senin yaşındayken ininal kullanırdım gayette yatırırdım

Evet, akbank ATM'sinden komisyon olmadan, diğer ATM'lerden 1 TL + %1 komisyon ile para yatırabilirsiniz. +13 olan herkes kartı kullanabilir. Para yatırma ve çekme işlemlerinde sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı