Papara Black kart kargo şubesinden alınır mı?

pive

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Papara Black kart siparişi vermek istiyorum ve adres bilgilerimi istiyor, evin mi yazmalıyım yoksa kargo şubesine isteyebilir miyim şubenin adresini yazıp?

Yakın zamanda Papara Black kart siparişi vermek istiyorum ve adres bilgilerimi istiyor, evin mi yazmalıyım yoksa kargo şubesine isteyebilir miyim şubenin adresini yazıp?

Veremezsiniz T.C. ve imza istiyorlar teslim alırken. Yani hayır sizin orada olmanız gerek veya T.C. kimliğinizi birine vermelisiniz.

Ben toplam 13 tane Papara kart siparisi verdim arayla ve hiçbiri T.C. istemedi sadece sepet saldırdı o kadar binaya giremiyorlar.

"T.C. Kimliğinizi birine vermelisiniz." dediğim gibi.

Evimin yanında hızlı teslim noktası var oraya istesem olur mu?

Ben toplam 13 tane Papara kart siparisi verdim arayla ve hiçbiri T.C. İstemedi sadece sepet saldırdı o kadar binaya giremiyorlar.

Evimin yakınlarında hızlı teslim alan bir iş yeri var oranın adresini girsem olur mu? Gelince oradan alsam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı