Papara Burger King cashback

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Papara'da şu an Burger King için cashback var ve bende yemek söylemek istiyorum. Bk'nın sitesinde sipariş ver dediğimde tıkla gelsin sitesine atıyor oradan sipariş versem cashback alabilir miyim?

Galiba alamazsın parayı çeken taraf tıklagelsin olacağı için.

Arkadaşlar Papara'da şu an Burger King için cashback var ve bende yemek söylemek istiyorum. Bk'nın sitesinde sipariş ver dediğimde tıkla gelsin sitesine atıyor oradan sipariş versem cashback alabilir miyim?
Almazsın malesef. Denendi ve onaylandı yemeksepetini ayrı bir yer olarak sayıyor yani cashback almıyorsun. Cashback alabilmen için bir tane Burger King e gidip veya Burger King uygulamasından alman lazım. Yeterli cevabı aldıysan çözüldü olarak işaretler misiniz?

Cashback için özel bir şey yapmana gerek yok. Paranın cashback kampanyalı bir yerden çekildiyse direkt cashback veriyor. Bu sanırım sadece restoranlarda geçerli. Diğer kampanyalarda link var ama bunda yok.

Hocam şimdi papara uygulamasına baktım sana özel cashback diye bir cashback var. Eğer kullanmadıysanız onu burger king’ten vereceği cashback ile aynı oranda veriyor ve yaptığınız her alışverişte geçerli.

Cashback için özel bir şey yapmana gerek yok. Paranın cashback kampanyalı bir yerden çekildiyse direkt cashback veriyor. Bu sanırım sadece restoranlarda geçerli. Diğer kampanyalarda link var ama bunda yok.
Bende papara kullanıyorum ve yine başka yerden söylemiştim ama bana cashback gelmedi. Dolandırıldım cashback imi istiyorum :( :) ayrı bir yer olarak gözüktü Bende ve cashback vermedi. Neyse çok önemli değil en fazla 25 tl cashback veriyor çok da tın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı