Papara Card ne zaman gelir?

WaseLL

Hectopat
AGT Kurye'den sorguladığımda dağıtıma çıkacak olduğu görünüyor ancak 3-4 gündür dağıtıma çıkmadı. Ne zaman gelir kartım? Papara uygulamasında daha yola bile çıkmadığı görünüyor.

AGT Kurye'den sorguladığımda dağıtıma çıkacak olduğu görünüyor ancak 3-4 gündür dağıtıma çıkmadı. Ne zaman gelir kartım? Papara uygulamasında daha yola bile çıkmadığı görünüyor.
Dostum arayıp sormalısın. Aynı durum bende de olmuştu ve kargonun benden habersiz geri gittiğini öğrendim. Ki dağıtıma çıktığı hakkında bir mesaj bile gelmeden geri gitti. AGT en rezil kargo firmalarından biri.

@Wlixe bir tek Papara kart olayında sıkıntılılar herhalde. Diğer teslimatlarında sorun yaşamamıştım.
Aslında bu olaylarda babam da bana çok yardımcı olmuştu ve kendisi de diğer bir teslimatında bir sorun yaşamadığını söylemişti, fakat diğer konulardan okuduğum kadarıyla kart üzerinden herhangi bir gelir elde edilmediği için Papara kart teslimatlarına pek önem verilmiyormuş.
Ek olarak teslimat sürecinde yaşadığım sorunları şu konunun 4. mesajında uzun uzun yazmıştım, oradan da okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kurye teslim ettik diye işaretlemiş ama teslim alamadım hala :D. 7. ayım oldu sirapiş edeli fakat hala elime gelmedi. Dua et adamakıllı bir kurye gelsin sana. İnşallah erken gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı