Çözüldü Papara Cashback için tam ücretin hesapta olması gerekiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhabalar. Geçen ay 26 liralık Netflix Basic paketini Cashback ile 13 liraya aldım. Bu ayın 16'sında üyelik yenilenecek fakat Papara hesabımda para yok. Yarın para atacağım ama bir sorum var.

Hesapta 13 TL olsa Netflix üyeliğini alabilir miyim? Yoksa illa 26 TL mi olması gerekiyor?

Çözüm
Merhabalar. Geçen ay 26 liralık Netflix Basic paketini cashback ile 13 liraya aldım. Bu ayın 16'sında üyelik yenilenecek fakat Papara hesabımda para yok. Yarın para atacağım ama bir sorum var.

Hesapta 13 TL olsa Netflix üyeliğini alabilir miyim? Yoksa illa 26 TL mi olması gerekiyor?

26 TL olması gerekmekte.
Merhabalar. Geçen ay 26 liralık Netflix Basic paketini cashback ile 13 liraya aldım. Bu ayın 16'sında üyelik yenilenecek fakat Papara hesabımda para yok. Yarın para atacağım ama bir sorum var.

26 TL olması gerekmekte.

Çözüm

Geri ödemeyi Papara yapıyor Netflix değil. Dolayısıyla Netflix karttan 26 TL çekmeye çalışacak çekemeyince başarısız olacaktır. 26 TL olmalı.

Geri
Yukarı