Papara cashback nasıl kullanılır?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Normal kart istedim az önce 07/06 diyor tahmini gelişe. YouTube Premium aile alacağım, sanal karttan nasıl yapabilirim? İş Bankası'ndan (kendi kullandığım) mı yoksa sanal karta para atıp mı yapıyoruz. Bir de Google Pay doğrulama istiyor, ama 2 TL bulunmalı diyor :D nasıl yapacağım normal kartı mı bekleyeyim?

@Tim

Papara hesabınıza para atarken dikkat etmeniz gereken nokta ; size verilen papara hesap numaranızı para atarken açıklama kısmına yazmanız gerekiyor. Sadece o numarayı yazın. Yoksa müşteri hizmetleri vs uğraşabilirsiniz 😊

Youtube Premium alışınızı eğer Youtube uygulaması ile Google Play Store üzerinden yaparsanız Papara Cashback özelliğini kullanamazsınız. Direkt Youtube.com üzerinden yapmanız gerek. Eğer uygulama üzerinden yaptınız diyelim, o zaman müşteri hizmetlerini arayıp ben Youtube Premium aldım ama Cashback gelmedi demeniz gerekiyor. Ayrıca fiziksel kartı beklemeye gerek yok, uygulamadan sanal kart bilgilerini alarak işlem yapabilirsin. Ben uzun süre sadece sanal kart kullandım.

Bildiğim kadarıyla bu özelliği kullanabilmek için hesabın doğrulanmış olması gerekiyordu, hesabı doğrulamadıysanız doğrulamayı unutmayın.

Kimlik doğruladım.

Youtube Premium alışınızı eğer Youtube uygulaması ile Google Play Store üzerinden yaparsanız Papara Cashback özelliğini kullanamazsınız. Direkt Youtube.com üzerinden yapmanız gerek. Eğer uygulama üzerinden yaptınız diyelim, o zaman müşteri hizmetlerini arayıp ben Youtube Premium aldım ama Cashback gelmedi demeniz gerekiyor. Ayrıca fiziksel kartı beklemeye gerek yok, uygulamadan sanal kart bilgilerini alarak işlem yapabilirsin. Ben uzun süre sadece sanal kart kullandım.
Çok sağolun bilmiyordum.

Geri
Yukarı