Papara destek ne kadar sürede döner?

Mail 1, 1.5 gün içinde dönüyorlar
WhatsApp en son yazdığımda cevap gelmemişti
Papara'nın sosyaline konu açarsan oda mail ile neredeyse aynı, orası aktiflik saatleri değişiyor sabit değil
Arayınca direk çözüyorlar
Not: Bunlar benim deneyimlerim her gün yazmadığım için güncel nedir bilmiyorum

Ben alırken kimlik seri no ve imza aliyorlar sözleşmeli olduğun için.

Yani hiç böyle olacağını bilmiyordum Papara'nın kendi sitesinde direk kartı aktive edince geçiyor deyince öyle oluyor sandım. Yanı şimdi ben istesem de sözleşmeli hesaba geçemiyecek miyim?

Mail 1, 1.5 gün içinde dönüyorlar.
WhatsApp en son yazdığımda cevap gelmemişti.
Papara'nın sosyaline konu açarsan oda mail ile neredeyse aynı, orası aktiflik saatleri değişiyor sabit değil.
Arayınca direk çözüyorlar.
Not: Bunlar benim deneyimlerim her gün yazmadığım için güncel nedir bilmiyorum.

Sabah direk arıyıcam zaten maile kısa sürede dönerlerse aramama gerek kalmaz diye düşündüm.

Yani hiç böyle olacağını bilmiyordum Papara'nın kendi sitesinde direk kartı aktive edince geçiyor deyince öyle oluyor sandım. Yanı şimdi ben istesem de sözleşmeli hesaba geçemiyecek miyim?

Ben sana deneyimi anlatayım kart geldi seri no imza falan attim kurye teslim ettigini sisteme düşüyorlar ondan sonra blackcard aktif et seçeneği oluyor kartlarda ondan sonra kullanima açılıyor yarı ihtimalle evinize gelip seri no imza alırlar.

Ben sana deneyimi anlatayım kart geldi seri no imza falan attim kurye teslim ettigini sisteme düşüyorlar ondan sonra blackcard aktif et seçeneği oluyor kartlarda ondan sonra kullanima açılıyor yarı ihtimalle evinize gelip seri no imza alırlar.

Ama işte benim acilen geçmem gerekiyordu belki gerek kalmaz aramak lazım.

ATM'den para çekmek için illada sözleşmeli olmak gerekiyor değil mi?

Aramaniz daha iyi olur canlı destekle sistemi kontrol ederler mailde isler daha zor.

Evet.

Bildiğim kadarıyla en az 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanıyor. En iyi çözüm direk müşteri temsilcileri ile telefon görüşmesi yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı