Papara Edu Card ile Play Store'den Minecraft alınamıyor

Manticicle

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Minecraft satın alacaktım girdim Play Store'a, satın ala tıkladım fakat hata verdi. Papara Edu Card kullanıyorum, hesapta da yeterince para var. Önceden bir sürü online işlem yapmıştım, Google Play üzerinden ve sadece Minecraft'ı alırken sorun çıktı. Bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edu Card üniversite içi satın alımlar için, başka bir şeye yaradığı yok. Normal kart veya sanal kart çıkar.

Selam. Minecraft satın alacaktım girdim Play Store'a, satın ala tıkladım fakat hata verdi. Papara edu Card kullanıyorum, hesapta da yeterince para var. Önceden bir sürü Online işlem yapmıştım, Google Play üzerinden ve sadece Minecraft'ı alırken sorun çıktı. Bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

1. Veliniz kartınızı internet harcamalarına kapatmış olabilir mi?
  2. Kartınızın abonelikler bölümünde Play Store - Google abonelikleri var mı? Eğer abonelik var ve pasife alınmışsa aboneliği tekrar aktifleştirip satın alımınızı tekrarlayın.

Edu Card üniversite içi satın alımlar için, başka bir şeye yaradığı yok. Normal kart veya sanal kart çıkar.

Edu Card ile okul dışı normal fiziksel (alkollü içeceklerin satıldığı ve servis edildiği yerler hariç) ve online işlemlerde yapılabilmekte ve kartın yaş sınırı 13 yaş ve 21 yaş arası.

Yeni konular

Geri
Yukarı