Papara edu nedir, nasıl kullanılır?

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün Papara edu cart aldım. Nasıl kullanılıyor, limiti ne kadar, veli izni gerekiyor mu vb. hiçbir sorunun cevabını bilmiyorum. Bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum.

Arkadaşlar selam, dün Papara edu cart aldım. Nasıl kullanılıyor, limiti ne kadar, veli izni gerekiyor mu vb. hiçbir sorunun cevabını bilmiyorum. Bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum.

Edu Card, öğrenciler için tasarlanmış özel bir karttır. Edu kart ile ailenden harçlık talep edebilir ve/veya düzenli harçlık alabilirsin. Ailen, dilediğinde Edu kartını okul dışı harcamalarında ve internet harcamalarında kullanabilmene izin verebilir.

Edu Card kullanımın için veli ekleme zorunluluğun yok. Ancak; hesabın veli iznine tâbiyse, tabiki de Papara kullanımın için veli tanımlaman gerekir.

Papara'da Edu Card'da dahil olmak üzere hiçbir kartta, karta özel limitler mevcut değil. Papara'daki limitlerin, hesap statüne (onaylı/onaysız/sözleşmeli) göre belirlenir ve bu tüm kartlarında ortaktır.

Not: Edu Card kullanımı için 13-21 yaş aralığında olman gerek.
Not 2: Papara, alkollü içecekler satılan ve servis edilen yerlerde Papara Edu Card'ın kullanımına izin vermez.

Geri
Yukarı