Papara Edu harcamalarımı engelliyor

Kenan Evren

Picopat
Papara edu kartım hesabımda tanımlı iken Black Card ile tekelden bir şeyler almaya çalıştım Papara edu buna izin vermedi yasaklı olarak seçmişler Papara eduyu iptal edince öyle satın alabildim böyle bir ayar var mı? Nereden kapatabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Papara edu kartım hesabımda tanımlı iken Black Card ile tekelden bir şeyler almaya çalıştım Papara edu buna izin vermedi yasaklı olarak seçmişler Papara eduyu iptal edince öyle satın alabildim böyle bir ayar var mı? Nereden kapatabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Papara Edu, öğrencinin yanında nakit para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmayı, öğrenciyi nakit parayla taşınan bakterilerden ve nakit parayla erişilebilen yasal olmayan ürünlerden korumayı hedefler.

Papara edu, öğrencinin yanında nakit para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmayı, öğrenciyi nakit parayla taşınan bakterilerden ve nakit parayla erişilebilen yasal olmayan ürünlerden korumayı hedefler.

Yasal olmayan ürünlerden korumayı hedefler demişsin tekelde herhangi bir ürün alırken ürün bilgisi geçmiyor ben oradan cips kola falan da alıyor olabilirim direkt olarak tekelden hiçbir şekilde ürün geçmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı