Papara güvenli mi?

Kartı kullanmadan hesabımı kapatmıştı bu rezil firma.

Çöppara.

Arkadaşımın kartı 5 ayda geldi üstüne sürekli para yok hatası alıyordu alışveriş yaparken programı açıyor oyle alışveriş yapıyordu garip.
Güvenliğini bilmediğim için konu açtım zaten ama gerek cashback sistemi olsun, gerek para kesmeme olsun daha cazip geliyor bana.

Neden kapatmışlardı hocam?

Hocam arkadaş getir 7 TL gibi büyük daha büyük indirimler sunuyor ininal bu sayede hem para kazanıyorum hem de indirimli alıyorum.
Sen bunu konuşurken bile 2TL kesti.
Ha bu arada bir şey soracağım kaç para aldın? Vallahi kimseye söylemem. Ben de başlarım belki bu işe ne dersin?

Türkiye'de tek benmi kullanıyorum ininal acaba? 2TL hiçbir şey bana gore.

Papara'da çok hesap açıldığı için böyle bişey geldi sanırım. Önceden yoktu. Bir sorun yok denileni yapın.
Sen bunu konuşurken bile 2TL kesti.
Ha bu arada bir şey soracağım kaç para aldın? Valla kimseye söylemem. Ben de başlarım belki bu işe ne dersin?
Böyle kişileri umursamayın. Kendileride içten bir şekilde papara'ya geçmek istiyorlar. İndirim yapan,özel teklifler yapan para kesmeyen ve üstüne bedava olan bir kartı neyle karşılaştıracaklar ?

Papara'da çok hesap açıldığı için böyle bir şey geldi sanırım. Önceden yoktu. Bir sorun yok denileni yapın.

Böyle kişileri umursamayın. Kendileride içten bir şekilde Papara'ya geçmek istiyorlar. İndirim yapan, özel teklifler yapan para kesmeyen ve üstüne bedava olan bir kartı neyle karşılaştıracaklar?

Papara'ya geçmek istesem geçerdim kimse beni tutmuyor ininal kalitesi varken dandik Papara'ya geçmem.

Papara'ya geçmek istesem geçerdim kimse beni tutmuyor ininal kalitesi varken dandik Papara'ya geçmem.
Dandikliğini söylersen sevinirim. Para kesmeyen özel teklif sunan arayüzünde otomatik ödeme(doğalgaz,elektrik vb) gibi şeyler bulunduran M.H'side gayet hızlı. Üstelik bedava. İninalın daha iyi yanını söylermisin ?

Güvenliğini bilmediğim için konu açtım zaten ama gerek cashback sistemi olsun, gerek para kesmeme olsun daha cazip geliyor bana.

Neden kapatmışlardı hocam?

Sebebini bilmiyorum işte, kart geldi ertesi günü hesaba girdiğim zaman "hesabınız askıya alınmıştır" diye hata veriyordu.
(1TL bile işlem yapmadım)

Yeni konular

Geri
Yukarı