Papara güvenli mi?

Sitede baktım 4 5 TL belki daha az kesiyor.

kilitliyor derken ? nasıl açıyoruz kullanamıyormuyuz birde ne kadar sürüyo
1.5 ay boyunca kullanamıyorsun. Açamıyorsun. Müşteri hizmetlerini belirtsen bile yapabıleceğimiz bir şey yok gibi saçma bir cevap veriyorlar. Genel olarak zaten en fazla 150 TL bir anda yatırman sağlıklı olacaktır.
@Tibet Ulubey
1.5 ay boyunca kullanamıyorsun. Açamıyorsun. Müşteri hizmetlerini belirtsen bile yapabıleceğimiz bir şey yok gibi saçma bir cevap veriyorlar. Genel olarak zaten en fazla 150 TL bir anda yatırman sağlıklı olacaktır.

@Tibet Ulubey

Haftada bir 100 200 yatırsam kitlenirmi mesela her hafta olmasa da 2 3 hafta art arda falan olsa.

Arkadaş 4800 demiş ama eğer 200 200 değilde 100 yatırırsa klilitliyor kartı.
Haftada bir 100 200 yatırsam kitlenirmi mesela her hafta olmasa da 2 3 hafta art arda falan olsa.
Sıkıntı olmaz o konu da. Benim belirtmek istediğim 1500'de bile kestiği bu cezanın. Onun dışında parayı sırf sistemi kandırmak için 100 100 yatıranlar var, bunlara karşı konulmuş bir sistem. Bazı ATM'lerde varken bazılarında yok. Papara'dan bakıcam şimdi.

Belki ATM'den ATM'ye fark ediyordur ancak benden şu ana kadar hiç komisyon kesmedi, tekte maksimum 500 yatırdım galiba onda da hiç ücret almadı. Ancak birkaç kez her ATM'de başınıza gelebilecek bir olay yaşadım, para ATM'nin içinde sıkışabiliyor ya da en azından bu şekilde söylüyorlar eğer makbuzunuz varsa Papara çözüyor sorunu bu yüzden makbuzları saklamanızı tavsiye ederim.

Arkadaş 4800 demiş ama eğer 200 200 değil de 100 yatırırsa klilitliyor kartı.

Sıkıntı olmaz o konu da. Benim belirtmek istediğim 1500'de bile kestiği bu cezanın. Onun dışında parayı sırf sistemi kandırmak için 100 100 yatıranlar var, bunlara karşı konulmuş bir sistem. Bazı ATM'lerde varken bazılarında yok. Papara'dan bakacağım şimdi.

100-100 yatırdım ama farklı kart ile yaptık çok komisyon istiyor diye.

Liseye gidiyorum ve ailemle bir karar verdik. Her ayın başında bir bana belirli harçlık verecekler 200-300 ben bu paramı Papara kartımda tutmak biriktirmek istiyorum. Güvenli mi sizce? Bir aralar bir olaylar olmuştu Papara'yla ilgili bir de maksimum ne kadar bu karta yatırabilirim ne kadar kartta para tutabilirim yani? İyi forumlar!
Benim tavsiyem hem papara hem de tosladir ikiside kampanya anlaminda iyidir.Ben papara kullaniyorum ve sıkıntısını görmedim.Tosla zaten direkt akbank'a bağlı.

Geri
Yukarı