Papara güvenli mi?

King1211

Hectopat
Yer
Denizli
Papara kart ininal gibi para sömürüyor mu ve bir sürü bilgi giriyoruz güvenli mi ve ilk katıldığınız için 100 TL hediye veriyorlar mı? Son olarak karta marketten para yükleyebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kart ininal gibi para sömürüyor mu ve bir sürü bilgi giriyoruz güvenli mi ve ilk katıldığınız için 100 TL hediye veriyorlar mı? Son olarak karta marketten para yükleyebiliyor muyuz?

Para sömürmez ama 100 TL yok sanırım. Güvenlidir. Parayı Akbank ATM lerinden ücretsiz şekilde yüklersiniz. Marketten yüklenir mi fikrim yok.

Papara ininal gibi değil. Bırak para sömürmeyi anlaştığı bazı şirketlerden yaptığın harcamanın bir kısmını sana geri veriyor. (YouTube, Trendyol vs.) Ayrıca tabii ki güvenli.

Paparayı uzun zamandır kullanıyorum. Para sömürmekden ziyade cashback ler ile yaptığın harcamalardan geri para iadesi alıyorsun. Güvenli mi dersen kendi içersinde banka gibi IBAN numaran var yukarda arkadaşın dediği gibi AKBANK ATM lerinden ücretsiz para yatırabiliyorsun. Kendileri zaten merkez bankasına bağlı olarak çalışıyolar diye yazıları var. İlerde sorun olur mu orasını bilemem. Marketten yükleme olmuyor. Diğer ATM lerden de para yatırabilirsin ama ücretli para yatırıp çekersin sadece.

100₺ hediyesi yok

Bana güvenli gelmiyor.
Gelecek için söylüyorum. Şu an güvenilir.
Tabiki de güvenli gelmeyebilir. Çünkü özel bir kuruluş sonuçta. Herhangi bir bankanın şubesi değiller. Şuanlık zaten hiç bir özel bankanın sürekliliği ne kadar olur belli değil.

Güvenilir. Kendileri yakın zamanda banka satın aldılar. İleride banka yetkilerine sahip olacaklar ve Papara hizmetini bu yöne doğru evirecekler diye düşünüyorum.

Güvenilir. Kendileri yakın zamanda banka satın aldılar. İleride banka yetkilerine sahip olacaklar ve Papara hizmetini bu yöne doğru evirecekler diye düşünüyorum.

Bu haberi yeni gördüm. Güzel olmuş banka almaları. Böylelikle en azından yaptıkları işleri daha iyi bütçe ile hallederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı