Papara güvenli mi?

Güvenilir. Kendileri yakın zamanda banka satın aldılar. İleride banka yetkilerine sahip olacaklar ve Papara hizmetini bu yöne doğru evirecekler diye düşünüyorum.

100₺ hediyesi yok

Tabii ki de güvenli gelmeyebilir. Çünkü özel bir kuruluş sonuçta. Herhangi bir bankanın şubesi değiller. Şu anlık zaten hiçbir özel bankanın sürekliliği ne kadar olur belli değil.

Cashback ile bazı uygulamalar uygun oluyor. İninal gibi para kesmiyor diye biliyorum.

Papara'yı uzun zamandır kullanıyorum. Para sömürmekden ziyade cashbackler ile yaptığın harcamalardan geri para iadesi alıyorsun. Güvenli mi dersen kendi içerisinde banka gibi IBAN numaran var yukarıda arkadaşın dediği gibi Akbank ATM lerinden ücretsiz para yatırabiliyorsun. Kendileri zaten merkez bankasına bağlı olarak çalışıyolar diye yazıları var. İleride sorun olur mu orasını bilemem. Marketten yükleme olmuyor. Diğer ATM'lerden de para yatırabilirsin ama ücretli para yatırıp çekersin sadece.

Papara ininal gibi değil. Bırak para sömürmeyi anlaştığı bazı şirketlerden yaptığın harcamanın bir kısmını sana geri veriyor. (YouTube, Trendyol vs.) Ayrıca tabii ki güvenli.

Bu haberi yeni gördüm. Güzel olmuş banka almaları. Böylelikle en azından yaptıkları işleri daha iyi bütçe ile hallederler.

Peki ben Valorant, Steam, PUBG, CS falan para yatıracağım sorun çıkarır mı?(Zaten 100 TL vereceğini tahmin etmiyordum yine de sorayım dedim).

Peki ben Valorant, Steam, PUBG, CS falan para yatıracağım sorun çıkarır mı?(Zaten 100 TL vereceğini tahmin etmiyordum yine de sorayım dedim).
100 TL olayı arkadaşını davet et kazan mevzusu sanırım. 100 TL değil 25 TL kazanıyorsunuz. 4 farklı arkadaşını Papara'ya davet ettiğinde ve hesaplarını onayladıklarından sonra ilk kart harcamalarında 25 TL kazanıyorsunuz. 4 kişiyi davet edince 100 TL kazanmış oluyorsunuz toplam. Yanlış anlaşılma olmasın yani.

100 TL olayı arkadaşını davet et kazan mevzusu sanırım. 100 TL değil 25 TL kazanıyorsunuz. 4 farklı arkadaşını Papara'ya davet ettiğinde ve hesaplarını onayladıklarından sonra ilk kart harcamalarında 25 TL kazanıyorsunuz. 4 kişiyi davet edince 100 TL kazanmış oluyorsunuz toplam. Yanlış anlaşılma olmasın yani.
Teşekkür ederim beni aydınlattığın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı