Papara havale işlemi gerçekleşmedi

X4TYPE

Decapat
Daha fazla  
Yapı Kredi'den Papara hesabıma IBAN numarasıyla parayı yolladım ancak 4 gündür ortada yok. Şimdi araştırdığımda açıklamaya Papara numaramı falan yazmam gerekiyormuş ben öyle bir şey yapmadım ne yapmalıyım. Yolladığım para da az bir miktar değildi.

Yapı Kredi'den Papara hesabıma IBAN numarasıyla parayı yolladım ancak 4 gündür ortada yok. Şimdi araştırdığımda açıklamaya Papara numaramı falan yazmam gerekiyormuş ben öyle bir şey yapmadım ne yapmalıyım. Yolladığım para da az bir miktar değildi.
Hocam geri gelmesi gerekiyordu. Papara müşteri hizmetlerini arayın.

Papara'da banka hesabından para gönderirken dikkat etmeniz önemli 2 şey var;

1- banka hesabınız ile Papara hesabınızın ad ve soyadları aynı olması gerekiyor.
2- işlem açıklaması kısmına Papara numaranızı yazmanız gerekiyor.

Papara destek ile iletişime geçip gönderdiğiniz paranın dekontunu atarsanız geri ödeme gerçekleşecektir banka hesabınıza.

Papara numarası vs. yazmana gerek yok. Papara uygulamasından para yatırıp hangi banka olduğunu tıkladığında iban veriyor ona atman yeterli. Açıklama vs. yazmadan ibana direk havale gerçekleştiriyorum. Problem yaşamadım.

Papara'da banka hesabından para gönderirken dikkat etmeniz önemli 2 şey var;

1- banka hesabınız ile Papara hesabınızın ad ve soyadları aynı olması gerekiyor.
2- işlem açıklaması kısmına Papara numaranızı yazmanız gerekiyor.

Papara destek ile iletişime geçip gönderdiğiniz paranın dekontunu atarsanız geri ödeme gerçekleşecektir banka hesabınıza.

Hesabıma iade yapıldı bunları dikkate alarak şimdi tekrar deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı