Papara havale gelmedi

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Bugün doğumgünümdü dayımda IBAN istedi para atmak için. Bankası iş bankasıydı IBAN'ı attım ve ismimi verdim fakat hesap benim olmadığı için para gelmedi. İade olur mu ne yapmalıyım? Yardım edin lütfen iyi günler.

Bugün doğumgünümdü dayımda IBAN istedi para atmak için. Bankası iş bankasıydı IBAN'ı attım ve ismimi verdim fakat hesap benim olmadığı için para gelmedi. İade olur mu ne yapmalıyım? Yardım edin lütfen iyi günler.
Aynısı bana da olmuştu papara müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtin. Daha sonra kim attıysa parayı onun mail adresinden dekont atıp iade istediğinizi belirtin yaklaşık 1 saat içinde geri gelir para

Aynısı bana da olmuştu Papara müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtin. Daha sonra kim attıysa parayı onun mail adresinden dekont atıp iade istediğinizi belirtin yaklaşık 1 saat içinde geri gelir para.

Bankanın mobil uygulamasında dekont var o PDF formatında olmalı değil mi?
Yanlış bilmiyorsam sen Papara hesabınla başka banka hesaplarına para atabilirsin ama başka banka hesapları senin Papara hesabına para atamaz.
evet malesef yeni öğrendim
Arkadaşlar para zaten direk gelmiş geri hepinize teşekkürler YKS gireceklere başarılar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı