Papara her yerde geçer mi?

Papara Black Card siparişi verdim internette her yerde geçtiğini söylüyorlardı fakat doğruluğunu teyit etmek istedim. Papara Black Card normal kredi kartları gibi marketlerde ve ya diğer mağazalarda ödeme amaçlı kullanılır mı?
Hocam şuana kadar geçmeyen bir yer rastlamadım hatta Romanyada Carrefour dan 16,09 TL lik alışveriş yapmıştım 0,80 kuruş geri verdi (Cashback sistemi sayesinde)

Papara Black Card siparişi verdim internette her yerde geçtiğini söylüyorlardı fakat doğruluğunu teyit etmek istedim. Papara Black Card normal kredi kartları gibi marketlerde veya diğer mağazalarda ödeme amaçlı kullanılır mı?

Master Card ve Visa özelliği varsa her kart her yerde geçer bir de herkes bu karta abanıyor özelliği ne?

Master card ve Visa özelliği varsa her kart heryerde geçer bide herkes bu karta abanıyor özelliği ne ?
İzmir gibi yerlerde Visa kart kullanmak avantajlı oluyor ondan dolayı sormuştum. Şu ana kadar İninal kullanıyordum fakat 2TL 2TL sürekli alması gibi gibi şeylerden dolayı Papara'ya geçtim ayrıca E-Ticarete girişmeyi düşünüyorum bu yüzden Papara benim işime daha çok yarayacak gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı