Papara hesabı askıya alındı

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Yeni telefon aldığım da Papara'ya giriş yapıp telefon numaramı değiştirdim sonrasında da kayıp olan Papara Black Card'ımın eskisini iptal edip yeniden sipariş ettim.

Papara hesabınız askıya alındı dedi. Ben de müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım ve 3 tane belge istediler dün akşam ilettim Papara'ya.

Önceden böyle bir şey yaşayan var mı? Acaba destek mailime ne kadar süre de yanıt verilir çünkü hesap da bakiyem var şu an harcayamıyorum.

Onu biliyorum zaten banım açılır fakat mailime ne kadar süre de yanıt verirler orası önemli.

Papara destek 3 iş gününe yakın sürede dönüyor hocam 4 5 kez mail atmıştım bir de hafta içi çalışıyorlar sanırım sadece.

Hızlı yanıt sistemiyle dönülen bir mesaj da olabilir hocam benim yaşadıklarım biraz kriz gibiydi de :D

Şimdi de mail geldi cevap olarak:

Değerli Kullanıcımız;

Hattın yasal sahibiyseniz e-Devlet'e giriş yaptıktan sonra arama kısmına ‘Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (Mobil Hat Sorgulama) ‘ seçeneğini tıklayıp, çıkan ekranı sağ üst köşedeki yazdır seçeneğini seçtiğinizde yine sağ üst köşedeki hedef başlığı altında PDF olarak kaydet seçeneği bulunmaktadır. PDF olarak indirip bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Ben buna ne atacağım anlamadım.

Şimdi de mail geldi cevap olarak:

Değerli Kullanıcımız;

Hattın yasal sahibiyseniz e-Devlet'e giriş yaptıktan sonra arama kısmına ‘Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (Mobil Hat Sorgulama) ‘ seçeneğini tıklayıp, çıkan ekranı sağ üst köşedeki yazdır seçeneğini seçtiğinizde yine sağ üst köşedeki hedef başlığı altında PDF olarak kaydet seçeneği bulunmaktadır. PDF olarak indirip bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Ben buna ne atacağım anlamadım.
e-Devlet kullanıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı