Papara hesabı ile Türk borsalarına yatırım yapmak

264046

Hectopat
Arkadaşlar iyi forumlar, yaşım yetmediği için babamın adına 2 tane Türk borsasından hesap açtım bir de Papara hesabı açıp kart getirttirdim ayriyeten karta parada yatırdım fakat iki borsayada para yatırmaya geldiğimde şu uyarıyı alıyorum " kripto para borsalarına para yatırabilmek için en az 1 defa kendi banka hesabından Papara hesabına para yatırmış olman gerekmektedir " bu sorunu nasıl çözebilirim babamın banka hesabı yok ve açmakta uğraştırıyor başka bir yolu yok mu bunun?

Nasıl yani ? Borsaya para yatırıp birkaç coin almak ve yatırım yapmak istiyordum sadece.
100 lira 1000 lira ile girilecek bir iş değil bana kalırsa. 18 yaşından küçük olduğunu varsayarak fazla bir birikimin olmadığını düşünüyorum, pek bulaşmamanı tavsiye ederim. Bu kripto paraları alıp da güvenli bir şekilde cüzdanlarda saklayabilmen gerek vs. çok karışık işler fakat gerçekten bu işe girmek istiyorsan ilk olarak borsayı ve finansal tarihi biraz öğrenmeni öneririm.

100 lira 1000 lira ile girilecek bir iş değil bana kalırsa. 18 yaşından küçük olduğunu varsayarak fazla bir birikimin olmadığını düşünüyorum, pek bulaşmamanı tavsiye ederim. Bu kripto paraları alıp da güvenli bir şekilde cüzdanlarda saklayabilmen gerek vs. çok karışık işler fakat gerçekten bu işe girmek istiyorsan ilk olarak borsayı ve finansal tarihi biraz öğrenmeni öneririm.
Amacım sadece biraz yatırım yapmak. O aldığım coinleri 5 yıl falan ellemeyecem.

Geri
Yukarı