Papara hesabı onaylanmıyor

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Merhaba! Papara Black Card için hesabımı onaylamak istiyorum fakat, hesabımı onaylarken T.C.'yi istedikleri gibi yeni sisteme göre yerleştiriyorum fakat sürekli hesabınızı onaylarken bir hata oluştu desteğe mail atın veyahut müşteri hizmetlerini arayınız diyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Desteğe mail attığım zaman e-Devlet üzerinden ikametgah dosyası istiyorlar. Ne yapmam gerekli? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyaller!

Merhaba! Papara Black Card için hesabımı onaylamak istiyorum fakat, hesabımı onaylarken T.C.'yi istedikleri gibi yeni sisteme göre yerleştiriyorum fakat sürekli hesabınızı onaylarken bir hata oluştu desteğe mail atın veyahut müşteri hizmetlerini arayınız diyor. Bunun bir çözümü yok mudur? Desteğe mail attığım zaman e-Devlet üzerinden ikametgah dosyası istiyorlar. Ne yapmam gerekli? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi sosyaller!

Bende de aynısı vardı, yüksek ihtimalle ışık yetersiz kalıyor. Ama ben şu 5 saniye saydıktan sonra fotoğraf çeken bölümü geçemedim. Neyse kısacası ışığın daha çok olduğu bir yerde dene.

Bayram olduğundan dolayı sıkıntılar çıkıyor banka uygulamalarında. Yoğunluk azaldığı zaman tekrar hesabı onaylamayı deneyebilirsiniz. Eğer bu konuda sıkıntı yoksa kamera, ışığın iyi geldiği bir açıdan kimliği görsün.

Geri
Yukarı