Papara hesabına kaç tane kart tanımlanabilir?

Necmi22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, normalde ininal kullanıyordum fakat cogu kisi Papara onerdigi icin dun kendi uygulamasından istedim ve bugün geldi. Fakat benim sorum su: Hesaba kac tane kart tanımlayabilirim toplam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, normalde ininal kullanıyordum fakat cogu kisi Papara onerdigi icin dun kendi uygulamasından istedim ve bugün geldi. Fakat benim sorum su: Hesaba kac tane kart tanımlayabilirim toplam olarak?

Visa ve Mastercard alsanız yeterlidir. Dahasına gerek yok. Ben blackcard aldım Visa olarak geldi bende Lite aldım. Hem Visa var hem Mastercard var. Fakat durduk yere kalıcı olarak hesabım kapatıldı bayağı komik :D

En fazla 3 tane kart isteyebileceğini öğrendim. Fazla karta gerek duymayacaksın zaten. Kartlar ihtiyaçlara göre de farklılık gösterdiğinden online kullanımda sınırlama olacağını düşünmüyorum.
Papara'ya Gmail üzerinden ulaşırsan dönüş yapacaklar ve çözüme ulaşılmazsa telefondan sana ulaşacaklar.

En fazla 3 tane kart isteyebileceğini öğrendim. Fazla karta gerek duymayacaksın zaten. Kartlar ihtiyaçlara göre de farklılık gösterdiğinden Online kullanımda sınırlama olacağını düşünmüyorum.
Papara'ya Gmail üzerinden ulaşırsan dönüş yapacaklar ve çözüme ulaşılmazsa telefondan sana ulaşacaklar.

4'e çıkarıldı hocam bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı