Papara hesabını sözleşmeliye geçirmek

• Konuyu başlatan qfs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 167

qfs

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben Papara hesabını nüfus cüzdanı ile aktive etmiştim o yüzden hesabım onaylı o yüzden para atamıyorum kimseye kimliğimi yenileticeğim. Yakın bir zamanda o zaman hesabımı hesabım sözleşmeliye geçer mi ya da nasıl geçirebelirim hesabımı sözleşmeliye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onaylı hesaba sahipken, Papara (Black, gray, rose, almond, teal) Card isteyip, kartını teslim alırken kimliğini ibraz etmen ve teslim formunu imzalaman durumunda sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

Öncelikle merhaba. Ben Papara hesabını nüfus cüzdanı ile aktive etmiştim o yüzden hesabım onaylı o yüzden para atamıyorum kimseye kimliğimi yenileticeğim. Yakın bir zamanda o zaman hesabımı hesabım sözleşmeliye geçer mi ya da nasıl geçirebelirim hesabımı sözleşmeliye?

18 yaş üstüysen kimlik tipinden bağımsız olarak uygulamadan veya papara.com'dan kart alıp aktive ettiğinde hesabının sözleşmeliye geçmesi gerekir. Kartı teslim alırken kurye tarafından sunulan teslim formunuda doldurman gerek.

Mevcut kartınızı Papara'dan mı almıştınız yoksa anlaşmalı noktalardan mı?

18 yaş üstüysen kimlik tipinden bağımsız olarak uygulamadan veya papara.com'dan kart alıp aktive ettiğinde hesabının sözleşmeliye geçmesi gerekir. Kartı teslim alırken kurye tarafından sunulan teslim formunuda doldurman gerek.

Mevcut kartınızı Papara'dan mı almıştınız yoksa anlaşmalı noktalardan mı?

18 yaşın üstünde değilim Papara'dan aldım kartı.

18 yaşın üstünde değilim Papara'dan aldım kartı.

Veliniz sözleşmeliyse, sizde kimliğinizi yenilettikten sonra NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabınıza giriş yapıp sağ üst taraftan Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç adımlarını tamamlayarak sözleşmeliye geçebilirsiniz.

Not: 15 yaş altıysanız, yeni kimlik başvurunuzda kimliğinizin fotoğraflı olmasını talep edin. 15 yaş altı için fotoğraf eklenmesi başvuran talebi üzerine oluyor. Yeni kimliğinizde fotoğraf olmazsa sözleşmeli hesaba yine geçiş yapamazsınız.

Veliniz sözleşmeliyse, sizde kimliğinizi yenilettikten sonra NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabınıza giriş yapıp sağ üst taraftan hesabım > sözleşmeli hesaba geç adımlarını tamamlayarak sözleşmeliye geçebilirsiniz.

not: 15 yaş altıysanız, yeni kimlik başvurunuzda kimliğinizin fotoğraflı olmasını talep edin. 15 yaş altı için fotoğraf eklenmesi başvuran talebi üzerine oluyor. Yeni kimliğinizde fotoğraf olmazsa sözleşmeli hesaba yine geçiş yapamazsınız.

Sözleşmeli hesaba geç diye bir şey yazmıyor hesap tipi yazıyor sadece.

Sözleşmeli hesaba geç diye bir şey yazmıyor hesap tipi yazıyor sadece.

Kullandığınız cihaz NFC destekli değilse çıkmaz, NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabınıza giriş yapmayı deneyin ve bu kısımından emin değilim ama, velinizde sözleşmeli değilse bir ihtimal bu nedenle de sizde seçenek sizde görünmüyor olabilir. İki duruma da uygunsanız, bu seçeneğin sizde gözükmediğini desteğe ulaşarak bildirin veya güncelleme bekleyin 🤷‍♂️

Kullandığınız cihaz NFC destekli değilse çıkmaz, NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabınıza giriş yapmayı deneyin ve bu kısımından emin değilim ama, velinizde sözleşmeli değilse bir ihtimal bu nedenle de sizde seçenek sizde görünmüyor olabilir. İki duruma da uygunsanız, bu seçeneğin sizde gözükmediğini desteğe ulaşarak bildirin veya güncelleme bekleyin 🤷‍♂️

Velim sözleşmeli teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı