Papara hologram okumuyor

Forever61

Hectopat
Papara desteğe yazdım ama bir sorun olduğunu göremiyoruz deyip bir şey yapmıyorlar. Papara hologramı nasıl okutabilirim? Evde NFC destekli telefon da yok.

Hocam siz ne yazmışdınız.
"Selamlar, papara hesabımı yeni açtım, black card için hesabımı onaylamam gerek, 2.aşamada yani hologram okutmada sürekli hata yaşıyorum, bir çok ortamda denedim fakat çözemedim. yardım edebilir misiniz?" Yazmışım hocam. Yazdıktan sonra cevap verdiklerinde denediğimde olmuştu.

"Selamlar, papara hesabımı yeni açtım, black card için hesabımı onaylamam gerek, 2.aşamada yani hologram okutmada sürekli hata yaşıyorum, bir çok ortamda denedim fakat çözemedim. yardım edebilir misiniz?" Yazmışım hocam. Yazdıktan sonra cevap verdiklerinde denediğimde olmuştu.
Sağ olun hocam

Ben yazdım düzelttik diyorlar ama olmuyor. Aradım konuştum bir sorun yok diyorlar. Kardeşim için alacaktım ama alamadık.

Ev ışığının altında kimliği tutarsanız kartı bizraz ileri geri yapın hologram parlarsa kameraya okutun ben öyle çözdüm dün 30 dk. bunu için uğraştım.

Merhaba, kimliğinizde fotoğrafınız var mı?

Geri
Yukarı