Papara hologram onaylanmıyor

idireus

Picopat
Kimlikte resim var. Hologram aşamasına geliyorum. Düzgün çekemediğimi söyleyen bir hata alıyorum fakat gayet düzgün çekiyorum. Mail mi atmalıyım ya da nasıl çekmeliyim yardım eder misiniz?

Kimlikte resim var. Hologram aşamasına geliyorum. Düzgün çekemediğimi söyleyen bir hata alıyorum fakat gayet düzgün çekiyorum. Mail mi atmalıyım ya da nasıl çekmeliyim yardım eder misiniz?
Bu durum beni de ilk sefer çıldırtmıştı hatta Papara değil bu sistemi kullanan neredeyse her uygulama okumada sorun yaşıyor. Işık altında işlemi gerçekleştirmenizi öneririm.

Hocam o baştaki kimlik onayı kısmı en zor kısmı. Bol bol yeniden deneyin. Özellikle en sonlarda yüzünü okutmanı istiyor. Orası da zor. Bayağı bir uğraşmıştım. En son 2 3 tane daha denerim olmazsa vazgeçerim diye denerken sonlara doğru oldu. Yani 3 5 denemede işlemi gerçekleştirmeniz çok zor. Eğer olmuyorsa kamerası iyi bir telefonla deneyin ya da direkt müşterileri hizmetlerini arayın.

Işığın iyi olduğu bir yerde onaylama işlemini deneyin, kameranın netleşmesini bekleyin, kamerayı hafif yukarı aşağı oynatmayı deneyin. Yine olmaz ise farklı bir cihaz ile veya kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçin ve onay için manuel doğrulama talep edin.

Not: 18 yaşından küçükseniz hologram yerine NFC ile doğrulama yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Kendi cihazınızda NFC özelliği yoksa ailenizin veya yakınlarınızın cihazını kullanarak NFC ile doğrulamanızı yapın.

Geri
Yukarı