Papara iade ne zaman olur?

ATESATES10

Centipat
Daha fazla  
Steam'den Forza Horizon 5 aldım ama açınca oturum aç diyorum hata veriyor ben de iade ettim Microsoft'tan alacağım. İade edilince Steam cüzdanına 1 dolar Papara karta 31,70 dolar gelmesi gerekiyordu Steam cüzdana hemen geldi ama karta henüz gelmedi. Sizce ne zaman gelir Microsoft'ta zamlanmadan gelse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den Forza Horizon 5 aldım ama açınca oturum aç diyorum hata veriyor ben de iade ettim Microsoft'tan alacağım. İade edilince Steam cüzdanına 1 dolar Papara karta 31,70 dolar gelmesi gerekiyordu Steam cüzdana hemen geldi ama karta henüz gelmedi. Sizce ne zaman gelir Microsoft'ta zamlanmadan gelse iyi olur.

Yarın gelmez diye tahmin ediyorum pazar günü çünkü en geç çarşambaya kadar gelir bence.

Çünkü steam cüzdanı steam'a ait olduğu için Steam banka ile bağlantı kurmadan doğrudan aktarabiliyor.
Ancak bankanıza paranın gelmesi bankanın onay sürecine bağlıdır. Genellikle iadeden en geç 14 gün sonra para hesaba geri gelir. Papara bir banka olmadığı için genellikle 14 gün kadar uzun sürmez. Tamamen şansa bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı