Papara için nüfus örneği nasıl gönderilmelidir?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Benim kimliğimde resim yok. Papara'ya e-Devlet'ten belge indirip göndermek gerekiyormuş. Benim yine e-Devlet hesabım da yok. Annemin e-Devleti'nden girdim, oradan indirdim ama hem ablamın hem annemin ve de babamın da bilgileri var benimle birlikte. O şekilde mi göndermem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara'dan yap bende de yoktu kabul etti.

Benim kimliğimde resim yok. Papara'ya e-Devlet'ten belge indirip göndermek gerekiyormuş. Benim yine e-Devlet hesabım da yok. Annemin e-Devleti'nden girdim, oradan indirdim ama hem ablamın hem annemin ve de babamın da bilgileri var benimle birlikte. O şekilde mi göndermem gerekiyor?
18 yaşından küçükseniz veli izni istiyor o yüzden değil mi? Anne ve babanızın çocuğu olarak görünmeniz için o şekilde atmanız lazım yoksa kabul etmeyebilirler.

Benim kimliğimde resim yok. Papara'ya e-Devlet'ten belge indirip göndermek gerekiyormuş. Benim yine e-Devlet hesabım da yok. Annemin e-devleti'nden girdim, oradan indirdim ama hem ablamın hem annemin ve de babamın da bilgileri var benimle birlikte. O şekilde mi göndermem gerekiyor?

Evet. "Kuruma ibraz" seçeneğini seçmeyi ve kurum adına Papara yazmayı unutma.

18 yaşından küçükseniz veli izni istiyor o yüzden değil mi? Anne ve babanızın çocuğu olarak görünmeniz için o şekilde atmanız lazım yoksa kabul etmezler.

16 yaşında almıştım benden veli izni istemediler diye hatırlıyorum.

Ne zaman aldınız? Eskiden istemiyorlardı fakat şimdilerde katılaştırmışlar biraz, muhtemelen Papara üzerinden yapılan kara para işlerinden olsa gerek.

1 sene oldu.

Ne zaman aldınız? Eskiden istemiyorlardı fakat şimdilerde katılaştırmışlar biraz, muhtemelen Papara üzerinden yapılan kara para işlerinden olsa gerek.
Bende şuan yaptım fotoğrafsız.

Hocam veli onayı zorunlu mu? Veli onayladıktan sonra hesabını kullanabilirsin diyor da. Telefona mesaj geldi ama yapmadım linkten.

Yeni konular

Geri
Yukarı