Papara ile Binance'a Para Yatırma Kalktı mı?

Binance'da papara ile yatırma ve çekim işlemleri kalktı. Önce binance global hesabı açıp, bu hesap ile binancetr ye bağlanıp, binancetr ye bankadan eft ile yatırma işlemi yapmaniz gerekiyor. Daha sonra yaptırdığınız tlyi binanceglobale transfer etmek için usdt,busd gibi cevirmeniz gerekiyor.

Binance'da Papara ile yatırma ve çekim işlemleri kalktı. Önce Binance global hesabı açıp, bu hesap ile BinanceTR'ye bağlanıp, BinanceTR'ye bankadan EFT ile yatırma işlemi yapmaniz gerekiyor. Daha sonra yaptırdığınız TL'yi binanceglobale transfer etmek için USDT, busd gibi cevirmeniz gerekiyor.

Ziraat vs. her banka oluyor mu acaba? Benim de 3 5 bir şey var çekmek istediğimde nasıl çekeceğim anlayamadım. Ne güzel Papara'dan direk para yüklenip çekilebiliyordu 2 kuruş kazandığımız paraya da göz diktiler.

Ziraat, akban, vakifkank ile 7/24 havale yapılabiliyor. Diğer bankalardan yapılan yatırma işlemlerinde ise 7/24 değil sanırım. Ama yatirma islemi yapilabiliyor.
Çekim yapmak istediginizde ise iban numarası yaziyorsunuz. Çekim isleminde yine ziraat, akban ve vakifbank 7/24 yapilabiliyor. Diğer bankalardan ise çalışma saatleri içinde eft olarak hesabiniza geliyor para.

Ziraat vs. her banka oluyor mu acaba? Benim de 3 5 bir şey var çekmek istediğimde nasıl çekeceğim anlayamadım. Ne güzel Papara'dan direk para yüklenip çekilebiliyordu 2 kuruş kazandığımız paraya da göz diktiler.
Çekmek istediğin para eğer binanceglobalde ise parani usdt veya busd olarak binancetrye transfer etmen gerekiyor. Transfer ettiğin usdtyi tekrar tlye dönüştürüp kolay bir şekilde Ziraat hesabina aktarabilirsin.
Bu arada illa binanceglobalde usdt veya busd dönüştürmen gerekmiyormuş. Örneğin Sand coin var elinde, bunu direk binancetrye transfer edebiliyorsun. Sand gibi 30-40 tane coin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı