Çözüldü Papara ile Steam'den nasıl oyun alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CtrlAltDelete

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Normalde banka kartı vb. kartlardan Steam'den oyun almıştım ama bu sefer Papara'dan alışveriş yapmaya karar verdim (Elimdeki tek kart o) ama kart seçiminde Papara yok. Kartın sağ altıda (kart var elimde, sanal değil) Visa var ama tam ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Papara Black Card Visa altyapısını kullanıyor, Visa‘yı seçip kart bilgilerini yazacaksın.

Papara Black Card şimdilik Visa altyapısını kullanıyor, 2021 yılında MasterCard altyapısını kullanmayı bıraktılar. Tabii ki de bu MasterCard üyesi olduklarını değiştirmez.
Merhaba,
Normalde banka kartı vb. kartlardan Steam'den oyun almıştım ama bu sefer Papara'dan alışveriş yapmaya karar verdim (Elimdeki tek kart o) ama kart seçiminde Papara yok. Kartın sağ altıda (kart var elimde, sanal değil) Visa var ama tam ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Visa seç hocam ya da MasterCard.

Mastercard hocam sanırsam.

Kaynak: Papara, 6493 sayılı kanun kapsamında kurulmuş ve bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu'nca verilen yetki kapsamında faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşudur. 2016 yılında faaliyetine başlayan Papara, aynı zamanda Mastercard, Visa, Troy ve BKM üyesidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara Black Card Visa altyapısını kullanıyor, Visa‘yı seçip kart bilgilerini yazacaksın.

Papara Black Card şimdilik Visa altyapısını kullanıyor, 2021 yılında MasterCard altyapısını kullanmayı bıraktılar. Tabii ki de bu MasterCard üyesi olduklarını değiştirmez.

Son düzenleme:
Çözüm
Bazı kartları Visa, bazıları Mastercard.

Fiziksel olarak kart elinizdeyse sağ alta bakın Visa logosu mu var yoksa Mastercard logosu mu var diye hangisi varsa onu seçin.

Sanal kart ise Mastercard'dır muhtemelen.

Mastercard hocam sanırsam.

Kaynak: Papara, 6493 sayılı kanun kapsamında kurulmuş ve bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu'nca verilen yetki kapsamında faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşudur. 2016 yılında faaliyetine başlayan Papara, aynı zamanda Mastercard, Visa, Troy ve BKM üyesidir.

Hocam, orada Visa yazıyorsa Visa'yı seçmelidir.

Ben daha bu sene almıştım (Mastercard'lı Lite Card).

Teşekkürler
Papara Visa altyapısını kullanıyor, Visa‘yı seçip kart bilgilerini yazacaksın.

Papara şimdilik Visa altyapısını kullanıyor, 2021 yılında MasterCard altyapısını kullanmayı bıraktılar. Tabii ki de bu MasterCard üyesi olduklarını değiştirmez.

Geri
Yukarı