Papara ile Steam'den oyun alınabilir mi?

581710

Centipat
Makaleler
2
Biliyorsunuz Steam dolara geçti. Benim de pek bilgim yok. Şimdi Papara'ya TL yükleyebiliyoruz sanırsam sadece. 2 dolarlık oyun almak istiyorum mesela 60 TL Papara karta yatırıp o oyunu alabilir miyim? Yoksa bir dolar hesabına mı ihtiyacım var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde nasıl alıyorsanız aynı şekilde alırsınız. Ama banka fazladan kesinti yapıyor. Mesela normalde 3 dolarlık oyun için 3.5 dolar ödemek gerekiyor gibi. Yani benim bildiğim kadarıyla böyle eğer yanlışım varsa düzeltilir zaten.

Senin parayı dolara çevirmene gerek yok sistem otomatik olarak güncel kur üzerinden parayı çekiyor ama şöylede bir şey var 2 dolarlık oyun alacaksan hesabında 60 TL'den fazla bulundur hafta sonları ve mesai saatleri dışında fazla para kesiyor ayrıca banka kur farkıda alabilir makas payı diyoruz ona.

Evet alabilirsiniz. Dolar hesabına ihtiyacınız yok, güncel kurda oyunun TL fiyatı neyse hesabınızda o kadar para olması yeterli.

ETS 2 DLC'si güncel kurla 89 TL yapıyordu Nays benden 94 TL kesti.

Evet alabilirsiniz. Dolar hesabına ihtiyacınız yok, güncel kurda oyunun TL fiyatı neyse hesabınızda o kadar para olması yeterli.
Anladım. Peki bu tür işler için bir banka değilde bu tür kartlar arasında yanii İninal, FUPS, Nays vs. sizce en iyisi Papara mıdır? Müşteri hizmetleri vs. sıkıntılı yardım etmiyorlar vs. diyorlar ama sıkıntı yaşar mıyım?

Sizlerde cevap verebilirsiniz bu soruma bu arada...

Anladım. Peki bu tür işler için bir banka değilde bu tür kartlar arasında yanii İninal, FUPS, Nays vs. sizce en iyisi Papara mıdır? Müşteri hizmetleri vs. sıkıntılı yardım etmiyorlar vs. diyorlar ama sıkıntı yaşar mıyım?

Sizlerde cevap verebilirsiniz bu soruma bu arada...
Daha önce böyle şeylere rastlamadım. Kullanım koşulları olarak hangisinin daha iyi olduğunu her marka karta bakarak karşılaştırabilirsiniz. Papara'da kullanım ücreti bulunmuyor. Ayrıca anlaşmalı bankalarda para yüklemek de ücretsiz. Tercih edilebilir.

Her türlü banka o makas farkını alır 5-10 TL fazla bulunsun ne olur ne olmaz.
Papara bir banka değil, para kuruluşudur. Bunu gözden kaçırıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı