Papara İyi Mi?

Papara Black Card gerçekten iyi bir kart yalnız söylemekte fayda var. Bu kartta para göndermek,almak gibi işlemler sadece Papara kullanıcıları arasında gerçekleşebiliyor ön ödemeli bir kart olduğu için IBAN yok. Ayriyeten başka birisinin telefon numarasına bakiye atabiliyorsunuz sadece. Geri kalan her şeyi harika müşteri hizmetleri cidden ilgili. Ama kötü olan tek yanı AGT KURYE. Dünyanın en berbat dağıtım şirketine kaç gün dayanabilirsen o kadar iyi ben 3 kez şikayet kaydı oluşturdum 1 ay önce ellerine ulaşan kartımı ancak evime getirdiler. Ayriyeten ayda 5 kere 500 liradan fazla para atarsan attığın miktarın %1'lik kısmını keser günlük 2500 TL para çekebilirsin her 24 saatte bir yenileniyor. Benim ayriyeten bir banka kartım var bu kartı alışveriş yapmak için ve kötü gün parasını koymak için kullanıyorum ve günlük hayatta cidden iş görüyor temassız ödeme vesaire.
Ben hâlâ kartı bekliyorum 😃
Bende uzun süredir Papara Lite karta sahiptim ama ininal kullanıyordum ve her şeyden para kesiyordu. Ben de Papara geçtim sonra Black Card istedim ilginç olansa şu herkes kargodan şikayetçi ve benim elime 2 günde ulaştı. Cashback olayı beni benden alıyor, kesinlikle düşünmeden kullanabilirsiniz.
Cidden şanslısınız.

Geri
Yukarı