Papara kapatılan hesabı geri açma ve kart siparişi iptal etme

Keskn

Centipat
Papara uygulamasından yanlışlıkla kart sipariş ettim. İptal etmeyi bulamayınca çok saçma bir yöntem denedim. Yeni açtığım Papara hesabımı kapattım ve geri açamadım telefonla aramaya çalıştım hemen arama sonlandırıldı yazıyor pazar günü olduğundan olabilir.

Sizce Papara hesabımı kapattım diye kart siparişi de iptal olmuş mudur?

Papara uygulamasından yanlışlıkla kart sipariş ettim. İptal etmeyi bulamayınca çok saçma bir yöntem denedim. Yeni açtığım Papara hesabımı kapattım ve geri açamadım telefonla aramaya çalıştım hemen arama sonlandırıldı yazıyor pazar günü olduğundan olabilir.

Sizce Papara hesabımı kapattım diye kart siparişi de iptal olmuş mudur?

Hayır kargoya verildiyse gelir ama aktifleştiremezsiniz ve anlamadığım nokta müşteri hizmetlerine kart iptali demek varken neden hesabınızı kapattınız?

Başta hata yapmışsınız hesabı kapamadan paparayı arayıp sipariş iptali gerçekleştirebiliyordunuz. Hesabı açtırın geri arayarak, yarın yaparsınız. Sonra uygulamadan bakın iptal olmuş mu olmamış mı (Büyük ihtimal oldu).

Başta hata yapmışsınız hesabı kapamadan paparayı arayıp sipariş iptali gerçekleştirebiliyordunuz. Hesabı açtırın geri arayarak, yarın yaparsınız. Sonra uygulamadan bakın iptal olmuş mu olmamış mı (Büyük ihtimal oldu).
hesabı açtım iptal olmadı müşteri hizmetlerini aradım tekrardan iptal edilmesi için biraz beklemem lazımmış olmassa yeniden görüşün dedi.

Geri
Yukarı