Papara kart dağıtıma çıktıktan kaç gün sonra gelir?

OguzzK

Centipat
Daha fazla  
Papara kartım dağıtıma çıkarılmış olarak gözüküyor ve 3 gündür bekledim gelmedi. Normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kartım dağıtıma çıkarılmış olarak gözüküyor ve 3 gündür bekledim gelmedi. Normal midir?

Hangi kargo olduğuna nerede yaşadığına hatta şubeyle evin arasında ne kadar mesafe olduğuna ve bölge yoğunluğuna bağlı.

Bana 3-4 gün içerisinde gelmişti veya daha kısa süre de olabilir tam hatırlamıyorum. Dağıtıma çıkana kadar 14-15 günlük bir süreç var ve dağıtıma çıktıktan çok kısa bir süre sonra elinize ulaşır.

Bana 3-4 gün içerisinde gelmişti veya daha kısa süre de olabilir tam hatırlamıyorum. Dağıtıma çıkana kadar 14-15 günlük bir süreç var ve dağıtıma çıktıktan çok kısa bir süre sonra elinize ulaşır.s
Kuzenime bazı teknik hatalardan dolayı 3 aydan fazla süre sonra gelmiş bana ise gece sipariş vermeme rağmen 3. günün öğleninde gelmişti.

Bana 3-4 gün içerisinde gelmişti veya daha kısa süre de olabilir tam hatırlamıyorum. Dağıtıma çıkana kadar 14-15 günlük bir süreç var ve dağıtıma çıktıktan çok kısa bir süre sonra elinize ulaşır.
Halen bekliyorum 7 gündür dağıtımda

8. Gün halen gelmedi

Evde yokken gelmiş, ondan dolayı iade talebi edildi. Tekrardan söyledim tam 1 haftada geldi.

Evde yokken gelmiş, ondan dolayı iade talebi edildi. Tekrardan söyledim tam 1 haftada geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı