Papara kart Epic Games üzerinde nasıl kullanılır?

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
İyı forumlar. Epic Games'ten oyun almayı planlıyorum ve Papara kart ile yapacağım. Birçok seçenek var ama Papara yok. Burada kredi kartını mı seçeceğim?

Capture+_2020-06-10-10-11-47-1.png

Bu forumda birisi Papara UPlay'de geçmiyor yazmış, pek doğru gelmedi ama böyle bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı seçeneğini seçerek kart numarası, son kullanma tarihi ve cvc kodunu doldurarak alışveriş yapabilirsiniz.

Cevaplar için teşekkürler. Orada Ininal, İş Bankası gibi seçenekler olunca ama Papara olmayınca merak ettim.

Peki UPlay'de de kullanılabiliyor değil mi?

Cevaplar için teşekkürler. Orada Ininal, İş Bankası gibi seçenekler olunca ama Papara olmayınca merak ettim.

Peki UPlay'de de kullanılabiliyor değil mi?
Normal kredi kartının kullanıldığı her yerde kullanılabiliyor.

Anladım sağ olun.
Ödeme ekranında kart numarası gibi bir seçenek var ise her türlü işlemi yapabilirsiniz. Standart kartlardan bir farkı yoktur.
Normal kredi kartının kullanıldığı her yerde kullanılabiliyor.
Sizi de rahatsız edeceğim kusura bakmayın ama emin olamadığım bir şey daha vardı. Benim kartım Lite Card üstünde çip bulunmuyor. Çipsiz kartlar da ATM'de geçerli midir?

Son düzenleme:
Anladım sağ olun.

Sizi de rahatsız edeceğim kusura bakmayın ama emin olamadığım bir şey daha vardı. Benim kartım Lite Card üstünde çip bulunmuyor. Çipsiz kartlar da ATM'de geçerli midir?
Evet geçerli ama para çekilmiyor ve limitler düşük. Bu arada YENİ Lite Card'lar çipli ama hala para çekme yok.

Evet geçerli ama para çekilmiyor ve limitler düşük. Bu arada YENİ Lite Card'lar çipli ama hala para çekme yok.
Benim zaten işim yatırmayla. Anladığım kadarıyla ATM çipi değil o siyah bantı okuyor. Ben aslında yeni aldım ama çipi yok. Origin'den alışveriş yapmayı da planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı